dovana moteriaiIšrinkti dovaną merginai – turbūt pats sudėtingiausias ir atsakingiausias darbas kiekvienam vaikinui. Juk ieškant dovanų idėjų Jai, visada norisi nustebinti ir nudžiuginti. O su kiekvienu gimtadieniu ir kitomis progomis tai padaryti tampa vis sudėtingiau. Nebent tai būtų dovanų idėjos iš Dovanusodas.lt.

Geriausia dovanos idėja merginai – papuošalai

Papuošalai visada buvo ir bus geriausia dovanos idėja bet kuriai merginai. Žinoma, ne visos merginos mėgsta vienodus papuošalus. Todėl prieš įgyvendindamas šią dovanos idėją, pirmiausia tiksliai išsiaiškink, ką Ji labiau mėgsta: auksą, sidabrą, kitus metalus ar medžiagas, naudojamas papuošalų gamybai.

Iš papuošalų merginai geriausia dovanoti apyrankę, kaklo papuošalą ar auskarus. Tuo tarpu žiedas yra puiki dovanos idėja merginai tik tuomet, jei rimtai draugaujate arba jau esate vedę. O jei jūsų draugystė dar tik žengia pirmuosius žingsnius, apie žiedą geriau kurį laiką net nesvarstyti.

Turint nedidelį biudžetą dovanai, puikiausiai išsisuksi iš padėties padovanojęs Jai ką nors iš bižuterijos. Ji nėra brangi ir šiuo metu labai madinga. Be to, bižuterijos pasirinkimas yra didžiulis, pradedant įvairiomis formomis, dydžiais ir baigiant spalvomis.

Tai, ką Jos labiausiai mėgsta – saldžios dovanų idėjos

Kiekviena mergina dievina saldumynus, todėl tikrai neapsiriksi padovanojęs Jai ką nors saldaus. Tačiau vietoj įprastos saldainių asorti dėžutės, geriau pats parink įvairius saldainius ir gražiai juos supakuok. Tai bus toli gražu ne banali dovana, o originaliai realizuota saldžios dovanos idėja.

O jei užsakysi originalių saldainių, iš kurių susidarys jums abiems svarbus užrašas – mergina tikrai bus sužavėta tokia dovanos idėja.

Išmanieji įrenginiai irgi tinka

Jei tik leidžia tavo biudžetas, realizuok šią dovanos idėją. Padovanok savo merginai plančetę, išmanųjį telefoną (ryškios spalvos – geltoną ar raudoną), MP3 grotuvą, fotoaparatą ar skaitmeninį nuotraukų rėmelį. Jei pasirinksi skaitmeninį nuotraukų rėmelį, dar įrašyk į jį bendras jūsų nuotraukas. Tai bus tikrai miela, šilta ir tinkama dovana tavo merginai.

Minkšti žaislai – kodėl gi ne?

Žinoma, ne kiekviena mergina mėgsta minkštus žaislus. Tačiau, jei tavo mergina yra jautri, sentimentali ir savo kambaryje turi ne vieną mielą ir minkštą „draugą“, tuomet padovanok Jai dar vieną ir tu. Beveik visi minkšti žaislai yra gražūs ir mieli, tad išsirinkti tikrai nebus sudėtinga. Prie šios dovanos idėjos gali pridėti dar ir saldumynų.

Bilietai į renginį

Jei padovanosi savo merginai bilietus į jos mėgstamiausio atlikėjo ar grupės koncertą, kartu Jai padovanosi ir nepamirštamą vakarą bei nuostabias akimirkas. O galbūt ji mėgsta lankytis teatre ir nuolat tau primena, kad laukia nesulaukia naujo spektaklio premjeros. „Čiupk“ šią dovanos idėją ir tuoj pat realizuok ją. Ji tikrai bus patenkinta ir laiminga.

Aktyvus laisvalaikis

Jei Ji mėgsta aktyvų laisvalaikį, puikios dovanų idėjos gali būti jodinėjimas žirgais, pasivažinėjimas riedučiais ar kartingais bei skrydis oro balionu. Malonias akimirkas, praleistas kartu, Ji prisimins ilgai. Juk nieko nėra mieliau, kaip matyti savo mylimą merginą besišypsančią ir laimingą. Ar ne?

O gal muzikos?

Kodėl gi ne? Įrašyk į CD ar kitą laikmeną Jos mėgstamas dainas. O kad ši dovanos idėja būtų originalesnė, savo rankomis pagamink gražų dėkliuką kompaktiniam diskui ar kitai laikmenai. Tokia dovana kainuos ne daug pinigų, tačiau bus įkainota tavo laiku. Taip dar kartą parodysi savo rūpestį ir šiltus jausmus savo mylimajai. Ji tikrai tai įvertins.

Dovanų idėjų pasirinkimas merginai, pasirodo, ne toks jau ir mažas. Ar jau išsirinkai, kurią idėją realizuosi artėjančiam Jos gimtadieniui?

1 thought on “Dovanų idėjos: ką geriausia dovanoti merginai?

  1. Tikrai bet kuri mergina apsidžiaugtų nauju papuošalu, tik žinoma tokiu atveju reikėtų žinoti kas merginai patinka. Man yra tekę gauti auksinį pakabuką…kaip ir viskas gerai, gražu.. Tik vat aukso aš nemėgstu 🙂 Mieliau renkuosi sidabro gaminius. Tad svarbu neprašauti dovanojant papuošalus ir pasidomėti. :))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.