Automobiliai

Automobilių nuoma: kaip tinkamai išsirinkti?

automobiliu nuomaVasaros metu automobilių nuoma tiek kurortuose, tiek didžiuosiuose šalies miestuose ypač suaktyvėja. Vieni naudojasi šiomis paslaugomis laisvalaikiui paįvairinti, kiti – verslo reikalams. Išsirinkti automobilį, nesvarbu, ar vienai dienai, ar savaitei, gana rimtas žvilgsnis, kurį reikia atlikti apgalvotai ir įvertinus  visas galimas alternatyvas

Automobilio paskirtis

  • Pirmiausia reikia žinoti, kaip naudosite automobilį. Tai labai svarbus klausimas, nes verslo klasės ir šventinių automobilių nuoma yra du skirtingi dalykai. Jei Jums reikalingas automobilis laisvalaikiui, geriau jau nesirinkti itin prabangaus aukštos klasės automobilio. Puikiai tiks patogus, funkcionalus, ne pačios naujausios serijos kiek didesnis sedanas ar hečbekas. Žinoma, jei keliaujate su šeima, Jums iš geriausiai nuomoti mikroautobusiuką arba mažą namelį ant ratų.

  • Tuo tarpu jei ieškote automobilio verslo reikalams, geriau jau rinktis kiek prabangesnį variantą.  Mat automobilis, kaip ir vyriški batai – yra tam tikra vizitinė kortelė. Klientui tikrai rūpi,  su kokia transporto priemone Jūs važinėjate. Galbūt jis pagal tai spręs apie tai, ar galite būti patikimas partneris.

  • Tuo tarpu visai kiti reikalavimai keliami automobiliams, kurie nuomojami didelėms progoms ir  šventėms. Čia didžiausią paklausą turi prabangūs ir didelį automobiliai, kuriuose galima ne tik jaustis patogiai, bet ir pasilinksminti, pasidaryti puikių nuotraukų.

Rinkitės geriausia

Rinkdamiesi automobilį, išsiaiškinkite Jums rūpimus klausimus. Labai svarbu, kad automobilių nuoma užsiimantis žmogus Jūsų neapgautų ir suteiktų visą su automobiliu susijusią ir Jums aktualią informaciją:

– Ar automobilis bus su vairuotoju

– ar jis yra apdraustas

– Kokio tipo tai yra draudimas

– Koks yra automobilio variklis

– Kokį kurą geriausiai pilti automobiliui

– Kokia yra automobilio techninė būklė

– Koks yra automobilio amžius ir patirtis.

Niekada nepatingėkite apžiūrėti nuomojamo automobilio. Ypač jei nuomojate prabangų automobilį ar šventei skirtą transporto priemonę. Nors pamanysite, jog nuomos interneto svetainėje nuotrauka tiesiog puiki, geriau vis tiek patikrinti, ar nuomojamos prekės nuotrauka atitinka realybę. Būtų labai nesmagu, jei išsinuomavus automobilį, jau sumokėjus pinigus ir išaušus svarbiai Jūsų gyvenimo šventei, pamatytumėte, jog atvažiuoja ne Jūsų nužiūrėtas prabangus senoviškas automobilis, o tikrų tikriausia subyrėjusi seniena.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *