dovanosGauti dovanas visada malonu, tačiau yra tokių, kuriems daug maloniau dovanas dovanoti. Dovanos gali būti pačios įvairiausios, priklausomai nuo progos. Gimimo dienos, vestuvės, vardadieniai, sukaktuvės, kolektyvo šventės – dažnai reikalauja pasukti galvą, kaip originaliai nustebinti artimuosius.
Štai Jungtinėse Amerikos valstijose ypač populiaru audringai švęsti šešiolikos metų gimtadienį, dar vadinamą „Sweet sixteen“. Merginos tai vertina kaip didžiulį žingsnį į brandą . Taip šią gimimo dieną vertina ir artimieji, todėl dažniausiai rengiama grandiozinė šventė, kur sukviečiami artimiausi jubiliatės draugai. Kaip matome filmuose, labai dažnai merginoms dovanojami automobiliai, pirmosios asmeninės transporto priemonės. Tėvai pakviečia paauglių mėgstamas muzikos grupes, gimtadienius veda profesionalūs renginių vedėjai. Tuo tarpu Pietų Amerikoje grandioziškai švenčiami penkioliktieji gimtadieniai, kurie taip pat simbolizuoja merginos atėjimą į brandą. Šia proga jubiliatės aprengiamos kaip tikros princesės, kartais dar įspūdingiau nei vestuvių dieną. Dovanos labai dažnai būna vertingos, tačiau ir turinčios simbolinę prasmę.
Ar kada nors susimąstėte, ką vieni kitiems dovanoja prezidentai ir politikai svarbių tarptautinių susitikimų metu? Atsakingi padėjėjai skiria nemažai dėmesio, kad tam tikro regiono atstovui būtų parinkta tinkama dovana. Paprastai tokiomis progomis dovanojama kažkas autentiško, būdingo valstybės kultūrai. Nuo seno Lietuvos valdantieji į svečias šalis veždavo gintaro, medžio, metalo, krištolo dirbinius, lietuviškus raguolius, šakočius, lietuviškų tautinių drabužių elementus. Jeigu apsilankytume mūsų prezidentės rezidencijoje ir užsuktume į dovanų kambarėlį, akys mirgėtų nuo originalių smulkmenų iš viso pasaulio.
Išrinkti originalią dovaną nėra paprasta, o pasakymas „dovanotam arkliui į dantis nežiūrima“ jau ne visada pasiteisina. Šiuolaikinis žmogus gerbia savo erdvę, taupo vietą ir vengia apsistatyti bereikalingais daiktais. Norint išties nustebinti ir pradžiuginti, svarbu žinoti, kas žmogui patinka, koks jo gyvenimo būdas ir kokia dovana išties atrastų vietą jo namuose. Pavyzdžiui, keliaujant po užsienio šalis visada norisi parvežti lauktuvių artimiesiems. Vienos kelionės metu gidas pasakė, kad geriausios lauktuvės yra tai, kas suvalgoma ir išgeriama. Niekas kitas taip gerai neatspindi kitos šalies unikalumo kaip skonis.
Gyvename beprotiško skubėjimo laikais, kai dovanų ieškojimui daug laiko skirti negalime. Išeitis skubantiems ir laiko stokojantiems yra specializuotos dovanų parduotuvės, tokios kaip internetinė parduotuvė Reklamosprieskoniai.lt. Čia rasite dovanas pačioms įvairiausioms progoms – rimtas, šmaikščias, įvairios vertės ir nestokojančias originalumo. Geriausia tai, kad tokios dovanos išrenkamos neišėjus iš namų ar ofiso, o greitas pristatymas visada džiugina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.