logo

Ventspilis – šiuolaikiškas ir patrauklus Latvijos miestas, kviečiantis apsilankyti ne tik trumpam, bet ir praleisti atostogas.

„Mėlynosios vėliavos“ paplūdimys, Vandens pramogų parkas, Nuotykių parkas ir kitos pramogų oazės kasdien yra pasiruošę užimti visus, ištroškusius pramogų.

Apgyvendinimo paslaugos Ventspilyje

Apartamentų nuoma Ventspilyje tampa vis populiaresnė dėl keleto priežasčių. Pirmiausia, įrengti kambariai kokybės atžvilgiu nė kiek nenusileidžia viešbučių siūlomoms paslaugoms. O kas gi nori apsistoti kad ir trumpam laikui labai žemos kokybės aplinkoje? Žinoma, kad niekas!

Apartamentų nuoma Ventspilyje taip pat siūlo daugiau privatumo. Pavyzdžiui, kiekvienas asmuo, atėjęs pas Jus į viešbučio kambarį, turi įsiregistruoti svečių knygoje ir vėliau išsiregistruoti išeidamas. Šių reikalavimų nereikia tenkinti apsistojus apartamentuose. Tad apartamentų nuoma Ventspilyje garantuoja privatumą ir asmeninę laisvę.

Atskira virtuvė – dar daugiau privatumo

Dar vienas apartamentų nuomos Ventspilyje ir viešbučio numerio skirtumas – atskira virtuvė. Apsistojus viešbutyje, kambaryje galėtumėte užkąsti nebent negendančių užkandžių. Visą laiką maitintis užkandžiais nepakaktų, todėl pietauti ir vakarieniauti tektų eiti į viešbučio restoraną ar į mieste esančias kavines. Taip žymiai išaugtų išlaidos maistui. O didelių išlaidų maistui neteks patirti apsigyvenimui pasirinkus apartamentų nuomą Ventspilyje.

Kiekvienuose apartamentuose esanti nedidelė virtuvė visiškai patenkins kiekvieno svečio, mėgstančio gaminti maistą, poreikius. Apartamentų virtuvėse įrengta visa maisto saugojimui ir gaminimui reikalinga buitinė technika, yra puodai, indai ir kiti maisto ruošimui reikalingi įrankiai. Naudodamiesi visa virtuvių įranga pusryčiams greitai pasigaminsite, pavyzdžiui, omletą, pietums – išsivirsite sriubos, o vakarienei – pasigaminsite mėgstamą mėsos ar žuvies patiekalą.

Patogūs ir šiuolaikiški baldai bei visas interjeras

Ketinantys pasinaudoti apartamentų nuoma Ventspilyje mano, kad dažnai keičiantis apartamentų nuomininkams, baldai greitai nusidėvi, o keičiami ar atnaujinami yra labai retai. Tai visiška netiesa! Vos tik pastebėjus kokius nors gedimus visame interjere, problema tuoj pat išsprendžiama, kad kitiems būsimiems svečiams netektų patirti kokių nors nepatogumų.

Svarbus niuansas – kaina

Galvojate, kad apartamentų nuomos Ventspilyje kaina yra beveik tokia pati kaip viešbučio numerio? Klystate, ir net labai! Apartamentų kaina parai yra kone dvigubai mažesnė. Be to, vieno, dviejų ar daugiau kambarių apartamentuose vienu metu gali apsistoti ne tik šeima, bet didelė draugų kompanija. Tad apartamentų nuomos Ventspilyje kainą parai padalinus iš apsistojusių asmenų skaičiaus, gaunama labai nedidelė suma vienam asmeniui.

Laisvė pasirinkti norimą miesto vietą

Dažniausiai dauguma bet kokio miesto viešbučių yra įsikūrę miesto centre arba kur nors netoliese. Tačiau ne visi žmonės, ypač vyresni, mėgsta nuolatinį miestų centrų keliamą triukšmą, žmonių ir automobilių spūstis ir ne itin gryną orą. Šiuo aspektu apartamentų nuoma Ventspilyje yra žymiai patrauklesnė, nes apartamentai yra išsidėstę visame mieste. Kas nori, gali rinktis apartamentus pačiame Ventspilio centre, kiti – labiau nuo centro nutolusiose miesto vietose. Dėl puikiai išvystytos miesto viešojo transporto sistemos, prireikus, iš bet kurių nuomojamų apartamentų nesunkiai gali būti pasiekiamos visos svarbios strateginės

Ventspilio vietos, kultūros objektai ir pramogų centrai.

Jei pirmenybė kelionėse teikiama asmeniniam transportui, t.y. automobiliui, tuomet į reikiamą vietą nuvyksite dar greičiau. O ar žinojote, kad Ventspilyje nėra mokamų automobilių parkavimo aikštelių? Tikrai taip! Tad pažintis su miestu keliaujant nuosavu ar nuomotu automobiliu tampa dar žavesnė ir priimtinesnė.

Kliento šypsena – geriausia padėka

Apartamentų nuoma Ventspilyje užsiimantys žmonės teigia, kad išvykstantys ir besišypsantys klientai yra geriausia padėka. O periodiškai matomi pažįstami veidai neleidžia abejoti teikiamų paslaugų kokybe.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.