BetsafeMūsų gyvenimas kupinas streso – tenka nuolat skubėti, verstis strimgalviais, o galvoje tik ir sukasi mintys apie nenuveiktus darbus, vaikus, buitį ir kitas kasdienes aktualijas. Tačiau nerandant atpalaiduojančios mėgstamos veiklos, gyvenimas gali tapti nebe mielas. Taigi jei neradote savo hobio, pateiksime jums 10 rekomendacijų, padėsiančių atpalaiduoti protą ir mintis.

Tapymas ir piešimas

Tapyba – tai vienas iš geriausiai stresą mažinančių užsiėmimų. Maišant spalvas ir jų derinius perteikiant ant popieriaus, galima gauti išties neįtikėtiną rezultatą. Galima tiesiog čiupti teptuką ir pradėti piešti nieko per daug negalvojant – tai padės išlieti pyktį, kitas neigiamas emocijas. Šiandien taikoma netgi tam tikra spalvų terapija – suaugusieji spalvina specialiai jiems sukurtas knygas.

Muzikos klausymasis arba mokymasis groti

Muzika ne tik pataisys nuotaiką, išblaškys blogas mintis, bet ir pailgins jūsų gyvenimą. Muzika padeda nugalėti apatiją, depresiją, veikia stimuliuojamai. Beje, niekada nevėlu ir pradėti mokytis groti kokiu nors muzikos instrumentu.

Augalininkystė

Augalų auginimas – tai itin populiarus pomėgis. Auginti galite bet ką – gėles, vaismedžius ar daržoves. Ir nebūtinai šis pomėgis turi nešti naudą – daug svarbiau nukreipti mintis ir stebėti, kaip rankos padeda sukurti grožį. Šis pomėgis padės pagerinti nuotaiką.

Rankdarbiai

Užsiimkite įvairiais rankdarbiais – siūkite, verkite karoliukus, siuvinėkite. Tai leis ne tik atsipalaiduoti, bet ir šiek tiek užsidirbti. Jei nestokosite idėjų, ši veikla gali atnešti netgi pelno.

Sportas, lažybos ir žaidimai internete

Jei jau prakalbome apie pinigus, tai užsidirbti bei drauge atsipalaiduoti leis ir dar viena veikla – tai lažybos internete, pavyzdžiui, Betsafe ar bet kurioje kitoje platformoje. Čia galėsite lažintis už tam tikrų sporto šakų komandas, spėti varžybų baigtį arba rezultatus ir bandyti laimėti. Kas padės atsipalaiduoti? Būtent varžybų žiūrėjimas, domėjimasis naujienomis ir kt.

Knygų skaitymas, poezijos kūrimas

Knygų skaitymas – tai viena populiariausių laisvalaikio veiklų, galinti padėti pamiršti blogas emocijas. Taip pat gerai veikia poezijos kūrimas, ir visai nesvarbu, kad jūsų eilės nėra aukščiausio meistriškumo.

Maisto ruošimas

Vienas praktiškiausių užsiėmimų – tai maisto gaminimas. Jei mėgstate gaminti, ši veikla gali kaip reikiant atpalaiduoti, o kur dar pradžiuginti namiškiai…

Važinėjimas dviračiu

Dviratis – pati ekologiškiausia ir pigiausia transporto priemonė, galinti gerokai pravėdinti galvą, tad radę laisvą minutėlę būtinai pasivažinėkite!

Šokiai

Nesvarbu, ar šoksite namuose pasileidęs smagią muziką, ar lankysite šokius su grupe, šokis teigiamai veikia  kūną ir leidžia sutvirtinti raumenukus, bet praskaidrina ir mintis. Tad šokite ir nieko negalvokite!

Fotografija

Fotografija – tai dar vienas pamėgtas užsiėmimas. Šis pomėgis skatina kūrybiškumą, žadina smalsumą ir itin įtraukia. Beje, šis pomėgis pareikalaus kur kas daugiau investicijų nei, pavyzdžiui, lažybos internete, tačiau išbadyti tikrai verta.

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *