,

Vyriškos kojinės: kasdienis atributas, stiliaus dalis ir dovana

Manote, kad negali būti nieko labiau kasdieniško ir įprasto už kojines? Perskaitę šį tekstą jau galvosite kitaip. Nuo šiol kojinės gali būti ne tik įdomios, bet ir žavingos, stilingos ir šventinės. Tereikia šiek tiek fantazijos ir įprastos vyriškos kojinės gali nudžiuginti įvairiomis progomis.

Ar kojinės gali būti stiliaus dalis?

Jau kelis metus lietuviškose interneto parduotuvėse prie vyriškų kojinių puikuojasi ir kiek kitokios – Happy socks kojinės. Kas tai? Tai naujos laimingos kojinės laimingiems vyrams. Įvairių spalvų ir ornamentų kojinės gali padėti atskleisti Jūsų asmenybę ir pabrėžti asmeninį stilių. Rinkitės nuotaikingas kojines pagal savo mėgstamą spalvą, o gal pagal šios dienos nuotaiką. Net jei Jūsų kojinių per dieną niekas nepamatys, Jūs vis tiek rytą pradėsite su geromis emocijomis ir į darbą atkeliausite teigiama nusiteikę. Argi ne tai yra efektyviausias raktas į našius rezultatus? Tik smagių kojinių pora ir diena kaip mat šviesesnė.

Kojinės – vis dar tinkama dovana?

Dažniausiai vyriškos kojinės ir kojinės kitiems šeimos nariams kaip dovana ypač populiari kalėdiniu laikotarpiu. Tai metas, kuomet artimuosius ir draugus norisi sveikinti ir stebinti šiltomis dovanomis, todėl tokios idėjos, kaip šiltų kojinių pora – žiemą visuomet sveikintinos. Tačiau kojinių pardavėjai sako, jog pastaraisiais metais kojinės ir vėl madoje kaip žaisminga ir šmaikšti dovana vyrui ne tik per Kalėdas, bet ir įvairių švenčių proga.

  • Gimtadieniui.Vyriškos kojinės, atitinkančios žmogaus asmenybę ir pomėgius gali būti puiki dovana draugui gimimo dienos proga. Galbūt jis mėgsta žvejoti ir jį nustebintų Happy socks kojinės su žuvytėmis? O gal galite padovanoti jam visą kolekciją jo mėgstamos spalvos kojinių ir taip nudžiuginti gimimo dieną?
  • Valentino dienai. Dar viena šventė, kurios metu labai populiaru dovanoti kojines – įsimylėjelių diena. Tokią dieną puikiai tinka raudonų spalvų ir atspalvių kojinė,s taip pat nuotaikingos vyriškos kojinės su užrašais ir žavingais paveiksliukais. Paprastas būdas pasakyti brangiausiam, kad jį mylite.
  • Boso diena. Nežinote, kaip boso dienos proga nustebinti savo vadovą? Kojinės gali būti puikus sprendimas. Pavyzdžiui, galite rinktis kojinių komplektą savaitei su skirtingų dienų užrašais ir sveikinant pasakyti šmaikščią kalbą, o gal tiesiog padovanoti kelias poras kojinių su užrašu, skirtu būtent bosui. Žaisminga ir apgalvota dovana tikrai nustebins Jūsų viršininką.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *