vyriski kostiumaiDažniausiai vyriski kostiumai yra perkami tarsi uniforma oficialiems renginiams ir didelėms šventėms. Visgi, stilistai tikina, kad vyriski kostiumai turi ne tik pabrėžti jį nešiojančio individualumą, tačiau ir išryškinti figūros privalumus. Pasitelkę profesionalų patarimus galėsite paslėpti pilvuką ar paryškinti plačius pečius. Tai padės Jums jaustis nepriekaištingiems kiekvienoje gyvenimo situacijoje.

Drabužio detalių magija

Vyriški kostiumai aukstiems stipriosios lyties atstovams turėtų būti platesnių detalių arba raštų. Aukštesni nei 185 cm. vyrai puikiai atrodys net gi su dryžuotais kostiumais. Tereikia, kad mažesnio ryškumo juostelės būtų šiek tiek platesnio intervalo nei įprastai.

Žemas vyras turėtų ieškoti kostiumo su vertikaliomis linijomis.

Ūgis

Dažniausiai klaida – per trumpi vyriski kostiumai. Trumpi vyriski kostiumai sudarko visas kūno proporcijas. Kalbant apie tai kas tinka aukštiems vyrams, tuomet jiems tinka visų modelių vyriski kostiumai. Svarbu, kad  pirmoji užsegimo saga būtų ties liemeniu, o kelnės nepažemintu liemeniu.

Tuo tarpu, vyriški kostiumai žemam vyrui turėtų būti kiek trumpesni. O taip pat vienaeilis su  dviem sagomis užsegamas švarkas. Kelnės turi būti dėvimos ant liemens, o ne po pilvuku.

Jeigu kostiumo ieško lieknas ir žemo ūgio vyras, reikėtų ieškoti smėlio laikrodžio silueto vyriško kostiumo. Būtinai užsegama pirmoji švarko saga.

Pečių juosta

Atletiškiems vyrams rekomenduojama rinktis ties liemeniu prigludusio kostiumo siluetą ir taip sukurti proporcijas tarp pečių juostos ir liemens. Jiems tikrai reiktų vengti kostiumų, kurie dar labiau pabrėžtų pečių juostą.

Jeigu vyro pečiai yra kiek siauroki, kostiumas turėtų būti su “petukais”. Toks pasirinkimas suteiktų pečių juostai ryškesnę formą.

Vyriski kostiumai kaina gali svyruoti priklausomai nuo medžiagos ir kitų faktorių, tačiau čia sritis, kurioje dažnai galima pagauti nuolaidas ar išpardavimus, ir nemenkai sutaupyti. Vyriski kostiumai akcija dažniausiai būna didžiausiuose prekybos centruose. Pavyzdžiui, vyriski kostiumai akropolis.

Vyriski kostiumai vilniuje, vyriski kostiumai alytuje arba vyriski kostiumai aleksote nustebins pasirinkimo gausa. Dažnai vyriski kostiumai alytus siūlomi pagal individualius užsakymus. Tačiau siūnantis kostiumą galioja tos pačios taisyklės, kaip ir jį matuojantis parduotuvėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *