vertimo paslaugosŠiuolaikinis verslas neišvengiamai susijęs su užsienio rinka. Be to, vis daugiau verslų orientuojasi ne tik į mūsų šalies pirkėją, bet ir kitakalbius klientus. Kad darbai būtų vykdomi sklandžiai ir kokybiškai, reikalingos visos vertimo paslaugos. Praktika rodo, kad dažniausiai įmonėms reikalingi tekstai anglų ir rusų kalba, tačiau sparčiai auga ir kitų kalbų, pvz., vokiečių, norvegų, dangų, italų ir t. t., poreikis.

Kam reikalingos vertimo paslaugos?

Vertimų darbai gali skirtis, priklausomai nuo verslo pobūdžio ir įmonės keliamų tikslų, pvz., vertimai gali būti atliekami tiek atskiriems produktų aprašams, tiek rašant laiškus užsienio klientams, tiek verčiant internetinės svetainės turinį ar atliekant kitus įmonės suplanuotus darbus. Jei produktas orientuotas į plačią, daugiakultūrinę rinką, žinoma, verta klientui pateikti ne tik taisyklingai išverstus aprašus, bet ir užtikrinti sklandų bendravimą, jei klientas pateiktų užklausas užsienio kalba. Net ir tuo atveju, jei verslas vystomas tik Lietuvoje, verta pagalvoti apie kelių kalbų interneto svetainę, atsižvelgiant į tai, kad Lietuvoje lankosi vis daugiau svečių iš užsienio. Galiausiai, jei gaunate prekes iš užsienio tiekėjų, natūralu, kad jums reikės kokybiškų ir tikslių vertimų apie visas produktų kategorijas ir atskiras kategorijų prekes.

Kaip pasirinkti vertėjus?

Visais atvejais, svarbiausia, ką turite padaryti – užtikrinti, kad vertimo darbai būtų atlikti kokybiškai ir profesionaliai. Nuo to priklauso ne tik darbų sklandumas, bet ir jūsų įvaizdis rinkoje. Pagalvokite, kaip atrodysite savo potencialiam klientui iš užsienio, jei tekstas anglų kalba bus nestilingas ir pilnas klaidų? Kad išvengtumėte bet kokių nesusipratimų, bendraukite su profesionalia vertėjų komanda, kuri gali užtikrinti greitą ir kokybišką darbą. Nors tokios vertimo paslaugos gali kainuoti šiek tiek brangiau, vis dėlto, gausite užtikrintumą, kurio reikia kiekvienam verslui. Būtinai pasidomėkite vertėjų patirtimi ir kompetencija, taip pat – teikiamų paslaugų spektru. Išsiaiškinkite, ar teksto vertimas atliekamas visomis kalbomis, kurių jums gali prireikti, taip pat verta pasidomėti, ar įmonė teikia ir vertimo žodžiu paslaugas, kaip gretai atlieka darbus. Iš anksto pasikalbėkite dėl vertimo kainų – daugelis vertimo komandų, pasirašius ilgalaikio bendradarbiavimo sutartis, siūlo itin palankias vertimo kainas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *