Vestuviniai žiedai: kaip pasirinkti tinkamus?

Vestuviniai žiedai yra labai svarbus vestuvių atributas, kuriuo reikia pasirūpinti iš anksto. Žiedų pasirinkimas šiuo metu yra labai didelis, tačiau svarbu rinktis tokius, kurie būtų ne tik stilingai, bet ir patogūs. Ką reikėtų žinoti, renkantis žiedus, kuriuos mūvėsite visą likusį gyvenimą?

Dydis

Svarbiausias dalykas, kurį reikia tinkamai pasirinkti užsakant arba perkant vestuvinius žiedus, tai yra žiedo dydis. Daugelis žmonių vestuviniu žiedus naudoja kiekvieną dieną, todėl labai svarbu, kad žiedas būtų patogu sir Jums tinkamo dydžio. Geriausia, jeigu dydį parenka juvelyras. Jis gali profesionaliai išmatuoti Jūsų pirštus ir pasakyti, koks dydis Jums geriausiai tinka. Nereikėtų matuoti dydžio pagal turimus žiedus, nes žmogaus rankos su laiku keičiasi. Taip pat renkantis žiedą, kurį mūvėsite kasdien, labai svarbu apgalvoti, ar Jūsų rankos linkusios tinti šiltuoju metų laiku. Tokiu atveju reikėtų rinktis šiek tiek didesnį dydį, kad karštomis vasaros dienomis žiedas nepradėtų spausti.

Patogumas

Vestuviniai žiedai turi būti ne tik stilingai, bet ir patogūs. Patogumo gali suteikti žiedo pagaminimo technologija. Šiandien galima rinktis žiedus su komfortu, kurie yra šiek tiek sunkesni, tačiau dažniausiai juos patogiau dėvėti. Tai yra lyg dar vienas žiedelis žiedo viduje su įdubimu, kuris tiksliai priglunda prie Jūsų piršto. Toks žiedas patogus, nejuda ant piršto, netrinka ir nespaudžia.

Patikimas dizainas

Šiandien galima rinktis žiedus įvairių dizainų. Juvelyrai siūlo pačius įvairiausius žiedų modelius su skirtingais ornamentais ir motyvais. Tačiau geriausia, jeigu vestuvinis žiedas bus universalus, o jo dizainas tinkamas prie įvairios aprangos bei nesenstantis daug metų. Dėl šios priežasties daugybė jaunųjų renkasi patikimus ir laiko patikrintus dizainus. Dažniausiai tai dviejų metalų žiedai, taip pat klasikiniai vestuviniai žiedai, kurie neišeina iš mados niekuomet, puikiai atrodo ir visuomet dera prie visų drabužių ir kitų papuošalų.

Kokybiška medžiaga

Kokybiškas žiedas turi būti tvirtas ir ilgaamžis. Todėl geriausiai rinktis žiedą iš tokių medžiagų kaip sidabras, auksas ar platina. Platina – pats stipriausias iš šių metalų, tačiau Lietuvoje dažniausiai platinos žiedai pasirenkami rečiau arba jie įsigyjami vėliau, kai norisi atnaujinti vestuvinius žiedus. Pirmajai ceremonijai dažniau pasirenkamos auksas arba sidabras. Tokie vestuviniai žiedai ilgainiui šiek tiek apsibraižo, praranda spindesį. Tačiau tai galima pakeisti nunešus žiedus atnaujinti juvelyrui. Reguliariai pasinaudoję šia paslauga, džiaugsitės visuomet nepriekaištingai atrodančiais žiedais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *