Pripučiami vandens batutai – dar gana nauja pramoga Lietuvoje, kuri per itin trumpą laiką tapo neįtikėtinai populiari. Vandens batutų parkų populiarumą, visų pirma, lemia jų universalumas. Tai pramoga, kuri puikiai tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems, todėl čia laiką leisti gali tiek šeimos, tiek draugų kompanijos. Iš tiesų, priklausomai nuo pasirinkto kliūčių ruožo, vandens batutai gali tapti rimtu iššūkiu net ir patyrusiems sportininkams ar ekstremalių pojūčių mėgėjams.

Vandens batutai – iššūkis net ir patyrusiems

Vandens batutų parkai orientuoti į skirtingo amžiaus ir skirtingo fizinio pasirengimo lankytojus, todėl daugelis šių parkų turi skirtingo intensyvumo kliūčių ruožus. Kitaip sakant, čia savo jėgas gali išbandyti visi norintys, o tie, kas mano, kad batutai – tai viso labo pramoga vaikams, labai klysta. Iš tiesų, diena vandens batutų parke prilygsta intensyviai treniruotei, kuri gali pareikalauti ypatingai daug jėgų ir ištvermės, todėl rekomenduojama racionaliai įvertinti savo fizinį pasirengimą.

Itin populiari pramoga – surengti varžybas. Paprastai vandens batutų parkas gali pasiūlyti įvairių žaidimų, skirtų didesnei kompanijai. Adrenalinas ir varžymasis pareikalauja dar daugiau jėgų ir tampa nuotaikinga pramoga, ypatingai tinkančia bernvakariams ar mergvakariams.

Vandens batutų parkas prisitaiko prie jūsų

Kaip ir minėjome, vandens pramogų populiarumą lemia jų universalumas. Pramogauti vandens parke gali visi šeimos nariai. Svarbu tai, kad pramogauti vandens parke galima praktiškai bet kokiu oru. Neretai varžymasis per lietų tampa smagesniu iššūkiu nei žaidimai šviečiant saulei. Be to, vandens batutai gali tapti puikia pramoga ne tik sportininkams ar esktremalams, bet ir ramias pramogas mėgstantiems poilsiautojams. Vandens batutų parke galima ne tik maloniai pailsėti prie vandens, bet ir pasimėgauti ekskursijomis laivu, pasigrožėti apylinkėmis ar tiesiog pasideginti prieš saulę patogiuose gultuose.

Jei vandens batutai jus domina mažiau, tačiau norite išbandyti kitas vandens pramogas, puikus sprendimas – rinktis irklentes ar vandenlentes. Pastarosios, tempiamos sportinio laivo, tampa viena mėgstamiausių ekstremalius pojūčius mėgstančių poilsiautojų pramogų. Tiesa, nepriklausomai nuo pasirinktos pramogos tipo, būtina nepamiršti saugumo. Vandens batutų parkuose nuolatos budi gelbėtojai, kurie prižiūri, kad būtų laikomasi saugumo ir bendros tvarkos taisyklių. Primename, kad į vandens batutų zoną galima patekti tik dėvint gelbėjimosi liemenes, kurios yra suteikiamos vandens batutų parko administracijoje (registratūroje).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *