vakariniai bateliaiRuošiantis svarbiam renginiui, vakariniai bateliai vaidina reikšmingą aprangos dalies vaidmenį. Dažnai moterims kyla klausimas, kaip priderinti batelius, kad išvaizda pritrenktų šventės dalyvius ir svečius. Dažnai kalbama, kaip priderinti batelius prie aprangos pagal spalvą ar detales. Tai puikus būdas sukurti dailų derinį, tačiau derinti batelių spalvą prie rankinės ar auskarų dar ne viskas. Visi bateliai dažniausiai yra vienokio ar kitokio stiliaus. Ne paslaptis, jog skirtingų stilių apavas skiriasi savo priekiu – noselėmis. Tai ypač svarbu moterims. Būtent pagal šį kriterijų galima derinti vakarinius batelius ir savo aprangą, kad atrodytumėte stilingai.

  • Migdolai. Itin dažnai vakariniai bateliai turi migdolo riešutų formų batų noseles. Dažniausiai būtent prie tokių batelių puikiai tinka klasikinio stiliaus suknelės. Tokius batelius puikiai priderinsite prie itin aptemtų, ilgų krintančių ar net siaurėjančių vakarinių suknelių. Tokio tipo bateliai neatrodys itin stilingai prie pūstos suknelės, tačiau galima vilkėti ir mini sukneles, jei jos bus aptemtos ir nukreips dėmesį būtent į batelius.
  • Apvalumai. Šiuolaikinės mados sensacija – apvalių noselių batukai. Dažnai tarp merginų vadinamasis „mokytojos“ stilius puikiai dera ir prie vakarinių drabužių. Tokio tipo batelius galite drąsiai autis beveik bet kokia proga. Tai reiškia, jog jie puikiai tinka tiek prašmatniam vakarui, tiek neformaliam pasėdėjimui. Prie šių batelių galite derinti įvairaus stiliaus sukneles, nes tai ypač neišsiskiriantis batelių stilius. Universalūs apvalių noselių bateliai tiks ne tik prie vakarinės suknelės, bet ir prie skirtingų stilių kelnių bei sijonų.
  • Atviri. Mėgstančioms eksperimentus ir linksmybes, labiausiai patinka bateliai su atviromis noselėmis. Šis pasirinkimas smarkiai neįpareigoja, tačiau prie jų itin dailiai atrodo puošnios vakarinės suknelės. Dažniausiai būtent todėl tokio tipo vestuviniai bateliai pasirenkami kaip tinkamiausias variantas. Prie atvirų noselių itin derės pūsta suknelė, daug įvairių detalių ir akcentų. Tai dažniausiais pasirinkimas keliaujant į kokteilių vakarėlius arba progines šventes. Šie bateliai nereikalauja laikytis griežtų taisyklių, todėl galite eksperimentuoti ir rinktis tiek skirtingų kirpimų, tiek įvairių spalvų sukneles.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.