uab
Siekiantiems pradėti savo verslą, vienu pirmuoju žingsnių tampa UAB steigimas, kuris toli gražu ne kiekvienam suprantamas ir lengvai įgyvendinamas procesas, keliantis daugiau klausimų nei pavyksta rasti atsakymų ir atimantis daugiau laiko nei viso verslo plano apgalvojimas ir sukūrimas. Jei Jums atrodo taip pat, Jums verta pasidomėti galimomis išeitimis, kurių dažniausiai sutinkamos dvi: UAB pardavimas (pirkimas) arba UAB steigimo paslaugos.

UAB steigimas už Jus – viena geriausių išeičių. Visais vargais, kurių tikrai netrūksta steigiant naują įmonė, pasirūpins šioje srityje patirtį turintys žmonės, o Jums tereikės sugalvoti pavadinimą, užpildyti bei pasirašyti keletą dokumentų, tad sugaišite ne daugiau nei valandą, tuo tarpu apsiimdami tai atlikti patys greičiausiai netilpsite net ir į visą darbo dieną, kadangi tai eilės pas notarą, registrų centre, dokumentų rengimas, šablonų paieška ir t. t.

UAB pardavimas – tai dar viena paslauga, kurią dažniausiai siūlo steigimu užsiimančios įmonėms. Jokių rūpesčių dėl steigimo, jokio laukimo, vos per vieną darbo dieną Jūs galite gauti Jums priklausančią įmonę, kuri pilnai paruošta darbui, neturi jokių skolų ar įsipareigojimų, yra tvarkinga ir atitinka visus keliamus reikalavimus. Tiesa, čia jau atsiranda ir vienas trūkumas – įmonė turi pavadinimą, tad skirtingai nei UAB steigimas, Jums bus siūlomas jau esamas, o ne Jūsų sugalvotas pavadinimas. Tačiau jei įmonė skirti elektroninei prekybai ar kitoms paslaugoms, kur labiau figūruoja prekinis ženklas, o ne įmonės pavadinimas – tai neturėtų sudaryti jokių problemų.

Be kita ko, UAB steigimas su profesionalų pagalba yra naudingas ir dėl to, kad galite būti tikri dėl tinkamai, profesionaliai ir teisiškai taisyklingai paruoštų dokumentų, kuriuos paruošti patiems gali būti ne tik labai sunku, bet ir pavojinga dėl rizikos įvelti klaidų, kurios vėliau gali labai brangiai kainuoti. Žinoma, aklai pasirašyti po pateiktais dokumentais nevalia, tačiau Jums tereiks perskaityti ir pasirašyti profesionalius dokumentus, o ne juos sukurti nuo nulio.

Nors UAB steigimas ir UAB pardavimas yra paslaugos skirtos siauram ratui žmonių, apie tai vertėtų pasidomėti visiems, kurie bent kada yra svarstę apie savo verslą ar sau skirtos darbo vietos susikūrimą. UAB atrodo daug solidžiau prieš klientus, yra didesnė tikimybė gauti verslo paskolą ar kreditą verslo plėtrai, apyvartinėms lėšoms ar produkcijos gamybai, be to, skirtingai nei individuali įmonė ar veikla, UAB yra ribotos civilinės atsakomybės juridinis asmuo, tad nerizikuojama savo turimu turtu nesėkmės ar nelaimės atveju. Taigi, rinktis UAB yra naudinga ir saugu.

Nesvarbu, ar Jus domina UAB steigimas ar UAB pardavimas – rinktis būtina tik iš patikimų rankų, kurios garantuoja, kad įmonės yra tvarkingos, neskolingos ir neturi jokių įsipareigojimu kitoms įmonėms ar valstybinėms įstaigoms, bankams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.