Milwaukee – tai amerikiečių įmonė – viena didžiausių pasaulyje rankinių elektrinių įrankių gamintoja, kurios produkcija skirta statybininkams, montuotojams, metalo dirbinių gamintojams, virtuvės baldų surinkėjams ir kitiems specialistams, užsiimantiems įvairiausiais sunkiais darbais, kuriems atlikti ir eikalingi galingi Milwaukee įrankiai. Įmonės asortimentą sudaro daugiau kaip 500 pavadinimų gaminiai ir daugiau kaip 3500 pavadinimų jų priedų, tai: pjūklai, šlifavimo prietaisai, plaktukai, akumuliatoriniai pistoletai ir daugybė kitų. Milwaukee įrankiai – tai aukščiausios kokybės priemonės, ypač populiarios statybose bei gamybos cechuose.

Dar 20-aisiais praėjusio amžiaus metais Jungtinėse Amerikos Valstijose įmonė pagamino savo pirmąjį lengvą grąžtą, kuris buvo tiesiog nepakeičiamas automobilių dirbtuvėse. Po 25 metų įmonės specialistai sukūrė mažą kampinį grąžtą, o 1979 metais nuo konvejerio nuvažiavo pirmoji kampinė šlifavimo mašina. Milwaukee koncerno specialistai ant laurų nemiega ir iki mūsų dienų toliau sėkmingai kuria ir gamina šiuolaikinius įrankius, skirtus savo srities profesionalams. Vienas pagrindinių Milwaukee gamintojų uždavinių – pastoviai tobulinti ir modernizuoti gamybą. Per ilgus savo darbo metus įmonė užpatentavo daugiau kaip 170 inovatyvių technologijų.

Mūsų dienomis Milwaukee įmonės produkcija gaminama gamyklose, įsikūrusiose JAV, Vokietijoje, Čekijoje ir Kinijoje. Tokia gamybos geografija priklauso nuo gaminamos produkcijos. Pavyzdžiui, sunkiųjų perforatorių serija gaminama Jungtinėse Amerikos Valstijose, stambius akumuliatorinius įrankius gamina vokiečiai ir čekai, o štai pigesnių atsuktuvų seriją apsiėmė gaminti kinai.

Tačiau tvirtai galima pasakyti, kad iki mūsų dienų pagrindiniu įmonės produkcijos privalumu išliko kokybė – įrankių gamyba patikėta patyrusiems inžinieriams ir aukščiausios kvalifikacijos darbuotojams, o gaminių kaina gali konkuruoti su bet kurio šios srities gamintojo kainomis. Svarbiausia, kad Milwaukee įrankiai yra patikimi ir ilgaamžiai, o veikia be sutrikimų. Visai produkcijai įmonė suteikia atitinkamą garantiją.

Įmonės gaminiai išsiskiria ryškiai raudonu užrašu „Milwaukee“, o su metais šio ženklo populiarumas tik didėja. Pagrindinis ir tiksliausiai Milwaukee produkciją apibūdinantis devizas yra „Heavy & Duty“, tai yra galingi ir patikimi. Šiuo šūkiu įmonė visam pasauliui skelbia, kad jos elektros įrankiai ne tik iš tiesų galingi, bet ir patikimi.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *