Thermo King – daugeliui puikiai pažįstamas kompanijos vardas, kurio atstovai užsiima šaldymo įrangos auto transporto priemonėms gaminimu ir tuo pačiu montavimu. 1997 metais savo veiklą pradėjusi kompanija šiuo metu turi ištikimų klientų visame pasaulyje įskaitant ir Lietuvą. Thermo King teikia skirtingo pobūdžio produkciją, kuri yra susijusi su termoreguliacinėmis auto reguliavimo savybėmis. Ši kompanija gamina ir tuo pačiu padeda įmontuoti:

  1. Kokybiškus kondicionierius, kurie padės užtikrinti, kad net ir pačią karščiausią dieną auto transporto priemonėje jusite malonią vėsą. Šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę labai palaipsniui atšaldyti mašiną, taigi asmens organizmas staiga nesušals ir nekils įvairiausios ligos galinčios pakenkti.
  2. Kompanija gamina ir oro šildytuvus, kurie taip pat talpinami transporto priemonėse. Šiuo atveju priešingai ne šaldo, o šiltina, kad bet kokia kelionė būtų patogi. Lietuvoje klimatas yra labai įvairus, tad jeigu daug laiko praleidžiate mašinoje – tokiu atveju labai svarbu, kad tiek šiluma, tiek šaltis būtų tinkamų žmogui savybių.
  3. Thermo King glaudžiai bendradarbiauja su mokslininkais, kurie siūlo įvairiausias technologijas prisidedančias prie transporto priemonės technologiškumo. Specialūs prietaisai suteikia galimybę kaupti informaciją ir ją susisteminus įvertinti vežamą krovinį.
  4. Tuo pačiu parduodamos ir pačios įvairiausios detalės, kurių paskirtis yra, kad kondicionavimo sistema veiktų tikslingai.
  5. Thermo King papildomai užsiima ir didelių transporto priemonių detalių gaminimu.

Taigi, vienoje vietoje galite rasti labai daug produkcijos, kuri reikalinga siekiant, kad automobilis taptų tarsi namais. Lietuviškas klimatas yra labai nepastovus, tad patogu, kad yra galimybės padėsiančios suvienodinti oro temperatūrą taip, kaip nori mūsų organizmas. Nesvarbu, koks oras yra lauke. Svarbiausia, kaip jūs jaučiatės savo mašinoje.

Thermo King – profesionalai, kurių tikslas, kad kondicionavimo sistemos sukurtų jums patrauklią terpę. Tai kompanija, kuri teikia kokybišką produkciją klientui patrauklia kaina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.