Jeigu gyvenime pradėjo graužti rutina, neverta nusiminti. Kartais taip nutinka, kad dingsta malonumas daryti vienus dalykus ir atsiranda tuštuma, kurią norisi užpildyti kažkuo nauju. Naujų įspūdžių ir energijos visuomet gali suteikti įvairios veiklos su draugais, tačiau ne visada norisi viską daryti kartu su jais. Juk reikia retkarčiais pabūti ir su savimi. Yra šimtai veiklų, kuriomis galima užsiimti tiek vienam, tiek su kompanija. Ir kai kurios jų net gi nemokamos!

Apsilankykite spa. Jeigu pastaruoju metu patyrėte daug streso, pusdienis spa centre – kaip tik jums. Pasirinkite mėgstamą masažą, purvo procedūrą ar maudynes sukūrinėje vonioje. Po apsilankymo šiose procedūrose pasijusite lyg naujai gimęs.

Nueikite į kiną. Niekas geriau nepraskaidrina nuotaikos, kaip gera komedija. O namie žiūrėti filmus per kompiuterio ar televizoriaus ekraną jau taip pabodo! Tam žmonės eina į kino teatrus – čia mėgstamo režisieriaus filmą su mėgstamais aktoriais pamatysite geriausios kokybės garsu ir vaizdu.

Susiruoškite į blusturgį. Jeigu namie susikaupė daug nereikalingų daiktų, galite iš jų pasipelnyti blusturgyje. Čia savo seniems daiktams ne tik atrasitę naujus šeimininkus, padėsite namuose sukurti daugiau erdvės, o ir susipažinsite su bendraminčiais.

Apsilankykite karaokė vakare. Tai visiškai nemokama, bet itin smagi pramoga. Su keliais draugais apsilankę karaokė vakare, iš klubo ar baro išeisite netverdami juoku. Tai linksmas būdas pasimaivyti ant scenos dainuojant savo mėgstamas dainas. Tik neprarėkite balso!

Nusipirkite kelionę atostogoms. Degančios kelionės – geriausia dovana sau. Niūrų vakarą sau praskaidrinsite spontaniškai nusipirkę kelionę į mėgstamą šalį. Nuotaiką kaip mat praskaidrės pradėjus svajoti apie šias atostogas. Degančios kelionės (arba paskutinės minutės kelionės) kainuoja daug mažiau nei kelionės už įprastą kainą, tad šiuo sprendimu tikrai nesigailėsite!

Tai tik keli iš puikių būdų prasiblaškyti ir išbaidyti rutiną. Norint vėl mėgautis savo laisvu laiku, tereikia šiek tiek originalumo ir noro! Jeigu šie būdai jau išbandyti, galbūt susidomėsite tokiomis veiklomis kaip mokymasis groti muzikos instrumentu, savęs išbandymas dailėje ar rankdarbiuose.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *