Deprecated: is_staging_site yra nebenaudojama nuo 3.3.0 versijos! Geriau naudokite in_safe_mode. in /home/rasytoja/domains/internetstudio.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Skandinaviški lauko baldai: kaip pasirinkti ir derinti? - Internetstudio.lt
Deprecated: is_staging_site yra nebenaudojama nuo 3.3.0 versijos! Geriau naudokite in_safe_mode. in /home/rasytoja/domains/internetstudio.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Lietuvoje, kurioje matome visus keturis metų laikus, labai vertinamas geras oras, kuomet su kavos puodeliu rytą galima pradėti lauke. Todėl norint sukurti patogią poilsio zoną namuose ar komercinėse erdvėse, labai svarbu tinkamas baldų ir kitų detalių pasirinkimas. Vienas geriausių sprendimų, norint sukurti patogią ir jaukią vietą poilsiui lauke – tai skandinaviški lauko baldai. Kokie jie turėtų būti?

Kokius baldus rinktis laukui?

Labai svarbu, kad lauke būtų pakankamai baldų ir kad jie būtų funkcionalūs. Pavyzdžiui, jeigu kieme neturite daug vietos, tačiau norite įsirengti mažą vietą poilsiui, rinkitės ir mažiau baldų. Pavyzdžiui, nedidelei erdvei sukurti puikiai tiks skandinaviški lauko baldai, tokie kaip kelios kėdutės ar pufai ir nedidelis staliukas. Toks baldų komplektas tilps net ir mažiausiame balkone.

O jeigu norite kurti didesnę poilsio zoną, pavyzdžiui, didelėje terasoje prie namo, galite pasirinkti ir daugiau baldų. Pavyzdžiui, laukui skirtus skandinaviškus baldus, tarp kurių galima rinktis dideles sofas su paminkštinimais, fotelius, suolus, didesnius ir mažesnius stalus.

Rinkitės ne tik pagal išvaizdą

Skandinaviški lauko baldai vertinami ne tik todėl, jog jie yra išskirtinio grožio, bet ir dėl savo funkcionalumo. Baldai lauke turi tarnauti ilgus metus, todėl jie turi būti kokybiškai pagaminti, kad būtų patvarūs, jų nepažeistų korozija ir jie ilgus metus nepakeistų savo išvaizdos. Dėl šių savybių klientai ypač vertina skandinaviškus baldus, kurie gaminami galvojant apie patogumą ir kokybę.

Prie ko derinti lauko baldus?

Tam, kad lauke pavyktų sukurti nuosaikią atmosferą ir terasą ar balkoną paversti maža poilsio zona, reikėtų pasirinkti ne tik tinkamos kokybės, bet ir dizaino baldus bei žinoti, kaip juos derinti prie kitų detalių. Pavyzdžiui, renkantis baldų spalvas, verta apsidairyti kieme ir pažiūrėti, kokios spalvos vyrauja jame bei kokiomis yra nuspalvintas namo eksterjeras. Pavyzdžiui, prie šviesios spalvos namo sienos įrengiamoje terasoje puikiai atrodys baldai su ryškesnių atspalvių medžiagomis. Tai galėtų būti samanų žalia spalva, melsva ar net oranžinė.

Taip pat nepamirškite, kad baldai turi ne tik tarpusavyje derėti, bet ir kurti bendrą erdvės įvaizdį. Todėl nepamirškite juos derinti prie tinkamo apšvietimo. Pavyzdžiui, terasose, balkonuose ir kitose lauko erdvėse labai populiarūs skandinaviški šviestuvai. Dažniausiai jie kuriami taip, kad skleistų šilumą ir ramybės pojūtį. Tai ovalių formų šviestuvai, įkvėpti natūralios gamtos, todėl yra puikus pasirinkimas lauko erdvėms apšviesti. Galima rinktis pakabinamus ar pastatomus, taip pat derinti juos tarpusavyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *