sukneles internetuKartais vasara ateina taip greitai, kad nespėji net geros sukneles internetu nusipirkti. Jeigu dar nespėjote to padaryti, paskubėkite. Juk liko dar beveik du mėnesiai vasaros, o tiek visai ir užtenka panešioti tą savo gražią vasarinę suknelę. Tam, kad neprašautumėte, štai jums paprastas vadovas, leisiantis sužinoti, kurios sukneles internete dabar yra madingos, o kurias galima būtų ir aplenkti.

Nuogi pečiai

Šį sezoną madoje sukneles internetu, turinčios labai apnuogintus pečius. Reikia pasakyti, kad nuogų pečių tendencija yra ne tik galiojanti suknelėms, bet ir tinkanti palaidinėms, marškinėliams. Juk savaime suprantama, kad mes ne tik pečius su suknele apnuoginti galime, bet ir su palaidine. Kai suknelė itin trumpa, tai tas pečių apnuoginimas yra ribinis dalykas. Gali būti, kad apnuoginant pečius suknelė šiek tiek prailgėja, o juos pridengiant – ji sutrumpėja per daug. Taigi, tenka ieškoti optimalaus varianto. Visgi sukneles internete perkamos ne iš akies, o žiūrint parametrus. Pasižiūrėkite savo dydį, bet taip pat ir paskaitykite, kokie realiai yra išmatavimai. Jie dažnai gali padėti sužinoti daugiau, tiek, kiek jums galbūt iš tiesų ir reikia. Tarime, verta žinoti, ar tokia suknelė yra pakankamo ilgio. Su tokia suknele grįšite į seną tele novelių stilių.

Riterio rankovės

Taip pat madoje bus ir sukneles, pigiau perkamos vasarą, ir turbūt pabrangsiančios rudenį, kai visi užsinorės apsirengti šilčiau. Tai bus suknelės su itin didelėmis rankovėmis. Jeigu kažkas praleidote savo 90 – uosius nekreipdami dėmesio į madas ir nedėvėdami suknelių su didesnėmis rankovėmis, neavėdami kelnių platėjančių, tai galima grįžti į tą laiką dabar. Pats metas apsirengti dideles karaliaus rankoves, ir tam tikros sukneles vasarai gali turėti tokias rankoves. Ypač, jeigu jos yra tarsi nėriniuotos, kažkuria prasme atrodančios neįprastai, bet su jomis iš tiesų gali būti ir labai vėsu.

Ilgas pieštukas

Šis variantas gali būti ir geros sukneles isleistuvems, ir tinkamas pasirinkimas kasdieniam dėvėjimui. Vis labiau madingos darosi labai ilgos suknelės, iki pat žemės. Kažkur į paribį nusistumia tos suknelės, kurios yra vidutinio ilgio iki pilvo, arba tokios, kurios yra išvis labai trumpos. Su ilga iki žemės suknele galite lygiai taip pat vėsiai jaustis, atrodyti gundančiai ir jaustis gerai. Tikrai suknelės moterims ir jaunoms merginoms tiks, jeigu bus gerai priderinti ir aksesuarai. Tiesa, šią vasarą vyrauja toks stilius, kada suknelė ilga turi būti kaip pieštukas arba kaip flomasteris vienos spalvos. Tai reiškia, kad nereikia jokių gėlyčių ir taškelių ant audinio, geriausiai žiūrėsis tiesiog vienos spalvos objektas.

Permatomas audinys

Toks pasirinkimas tiks lieknoms, nes suknelės apkūnioms geriau bus iš vientiso audinio. Tačiau idealią figūrą turinčioms gazelėms ir vėl atsivers galimybė apsirengti gražias, stilingas, seksualias sukneles, turinčias tokio permatomo audinio, kad tai bus iš pirmo žvilgsnio panašu į kažkokias išleistuvių ar vestuvių sukneles. Tačiau iš tiesų jos puikiai tiks kasdieniniam dėvėjimui. Audinio plotai gali atsidurti tiek ten, kur yra kažkokios rankų dalys, tinkamos apnuoginimui, tiek apnuoginta nugaros dalis. Aišku, jeigu norite, turite vengti vulgarumo. Geriau, kai bus derinami ne klasikiniai bateliai, o tokie, kurie turi didelį ir grubų kulną arba platformą. Visada galima nusipirkti ir labai plačią juodą skrybėlę ir madingą juodą odinę kuprinę. Šiaip juoda spalva ir bus vienas iš stiliaus akcentų, todėl ir suknelės juoda spalva bus svarbu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *