apatinis-trikotazas

Nors orai už lango vis labiau šyla ir norisi vis mažiau rūbų apsirengti, apatinis trikotazas visus metus yra aktualus. Žinoma, jeigu gyventume negyvenamoje saloje, kur nei vienos gyvos dvasios nėra aplinkui, būtų visai kitas reikalas. Galima būtų visiškai nuogiems lakstyti ir vargo nematyti. Tačiau dauguma iš mūsų gyvename civilizuotame pasaulyje, kur seksualus apatiniai tampa savotiška būtinybe. Ar esate, kad kada nors išdrįsę į darbą ateiti be apatinių kelnaičių? Ar į operos ir baleto teatrą išdrįstumėte ateiti su permatoma palaidine, po kuria šviečia Jūsų pačios intymiausios vietelės? Dauguma turbūt atsakytų – ne. Ir tai nieko keisto.

Nuo mažų dienų esame pratinti nešioti rūbus. Mus mamos nuo mažų dienų įsupa į vystyklus, po to drabužėlius. O savotiškas mūsų pirmasis apatinio trikotazas būtų marlė arba sauskelnės, kurios liaudyje žinomos kaip pampers’ai. Prie šios aprangos priprantame ir palaipsniui augant apatiniai mums tampa toks įprastas dalykas kaip ir pavyzdžiui apavas. Vieni tai vadina civilizacijos prakeismu, kiti kaip tik mano, kad tai puikus įprotis. Kad ir kaip bebūtų, mūsų greitai besisukančiame pasaulyje apatiniai yra tapusi būtinybe. Ir nesvarbu ar mėgstate juos ar ne.

Kai kalbama apie apatinį trikotažą, pirmiausia manoma apie moteris. Vyriškų apatinių variacijų toli gražu nėra tiek sukurta, kiek moteriškajai lyčiai. Juk vyrams reikia kur kas mažesnį plotą prisidengti. Todėl pašnekėsime apie moteriškus apatinius, kas yra intymi pagunda ir kokie būna seksualus apatiniai.

Apatinis trikotazas yra standartiškai sudarytas iš dviejų dalių. Tai būtų viršutinė ir apatinė dalys. Jo esmė yra pridengti intymiąsias kūno vietas. Tačiau kiek stipriai jos pridengtos, priklauso nuo moters skonio. Apatinis trikotažas nėra skirtas daugumos žvilgsniams. Jį dažniausiai pamato tik patys artimiausi žmonės. Tai labai seksuali intriga, nes ne vienas vyras yra gyvenime nuo galvos iki kojų nužvelgęs moterį ir bandęs įsivaizduoti, kas galėtų slypėti po tais nelemtais drabužiais.

Seksualus apatiniai laikomi neriniuoti. Jie dažniausiai būna lengvai permatomi, vienais atvejais daugiau, kitais mažiau. Apatiniai gali būti sudaryti vien tik iš medžiagos, kuri dailinta nerinukais. Jie būna įvairiausių struktūrų bei spalvų. Raštai stipriai varijuoja. Aišku, būna apatinių, kurie tik šiek tiek dekoruoti nerinukais. Tai būna dažniausiai krašteliai, liemenėlės kaušeliai. Žaismingumą taip pat išlaiko maži dekoratyviniai bantukai.

Seksualus apatiniai taip pat yra juodos arba raudonos spalvos. Juodi apatiniai vyrus labiausia varo iš proto. Tinkamai parinktas komplektukas, kuris yra juodos spalvos suminkštins net pačią kiečiausią širdį. Manoma, kad juoda spalva simbolizuoja paslaptingumą, eleganciją. O ir yra vienas puikus pliusas – ši spalva optiškai lieknina. Kas gali būti geriau? Intymi pagunda tvyroja ir pagalvojus apie raudonos spalvos apatinius. Šie apatiniai mėgstami drąsesnių vilioklių, kurios nebijo pademonstruoti savęs. Vyrus tarsi bulius traukte traukia prie šios spalvos. Todėl, jeigu norite pasisaldinti vakarą – raudono atspalvio seksualūs apatiniai yra tai, kas gali Jums pagelbėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *