pinigai

Ieškote kas galėtų paskolinti pinigų? O galbūt domina refinansavimas internetu? Turite suprasti, kad bet kokia finansinė paslaugą turi būti pasirenkama atsakingai ir apgalvotai. Tai reiškia, kad asmenys, kurie skolinasi be jokio saiko jausmo, anksčiau ar vėliau susiduria su iššūkiais imant naujus kreditus ar lizingo paslaugas. Tačiau, jeigu jūs esate iš tų, kurie jau turi nemažai skolų ir bando jas sumažinti, tuomet refinansavimo paskolos galbūt ir galės jums pagelbėti, jeigu tik pasirinksite tinkamai. Kai kurie asmenys, kurie turi nemažai skolų, gana lengvai jas sumažina viską perkeliant į kitas bendroves. Tuo ir naudinga refinansavimo paslauga – jos tikslas yra palengvinti kliento mėnesio įmokų mokėjimo procedūras.

Aišku, būtina atminti, kad refinansavimo paskoloms irgi keliami tam tikri reikalavimai. Pavyzdžiui, kreditingumas irgi turės būti patikrintas ir visai nesvarbu, kad skolas perkeliate tik pirmąjį kartą. Kai kurios bendrovės pabrėžia, kad paskolos skolininkams gali būti suteikiamos tik tuomet, jeigu tos skolos grąžinamos laiku. Pavyzdžiui, jeigu jau papuolėte į tokią situaciją, kad turite ne vieną neigiamą įrašą kredito istoriją, tuomet vargu ar atsiras koks nors kreditorius, kuris norės jums apdėti siūlant refinansavimo paskolą. Tiesiog nerizikuojama ir tiek.

Jeigu esate iš tų, kurių skolos vis dar mokamos laiku, tuomet situacija šiek tiek gerėja. Pabrėžtina, kad vertinant mokumą ir taikant 40 procentų pajamų taisyklę, kreditoriai turi ją apskaičiuoti tuomet, kai bus suteikta refinansavimo paskola. Tai reiškia, kad jie turi paskaičiuoti kiek pajamų kredito įmokoms per mėnesį skirsite. Jeigu ta suma viršys 40 procentų, tuomet tikėtina, kad negausite kredito refinansavimui. Aišku, gali būti pasiūlyti kiti variantai. Pavyzdžiui, kreditoriai tokiais atvejais pasiūlo dar ilgesnį įmokų mokėjimo grafiką. Tiesiog, kuo ilgesnis terminas, tuo mažesnes palūkanas taiko dauguma kreditorių.

Būtina suprasti, kad visos finansinės paslaugos turi būti teikiamos taip, kad nebūtų pažeisti jokie įstatymai ir tvarka. Kitu atveju, kreditoriai rizikuotų prarasti licencijas arba gautų dideles baudas. Jie to tikrai nenori, žinant, kad iš menkų paskolų bus menka nauda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.