dantys

Odontologas – specialistas, kuris ne tik mažam, bet ir suaugusiam kelią nerimą ir dažnai vizitas pas šį specialistą niekam nėra malonus. Dantų gydymas labai asmeniška sritis ir čia žmonės visuomet stengiasi būti itin atsargūs.

Šiandien Lietuvoje itin populiarios privačios odontologijos paslaugos. Privati odontologijos klinikas dažnai suteikia visas tas pačias paslaugas, kaip ir specialistas poliklinikoje. Tarp šių dviejų gydymo vietų yra keli pagrindiniai skirtumai, kurie padeda norint apsispręsti, kas ką kreiptis pagalbos.

Technika. didžiausias skirtumas, kurį tuojau pat pamatytumėte, palyginę privatų stomatologo kabinetą ir esantį poliklinikoje – tai technika. Dažnai atsitinka taip, kad valstybinėse įstaigose technika nėra pačios pirmos jaunystės. Taip yra todėl, kad atnaujinti įrangas visose šalies įstaigose nėra taip lengva, todėl viskas daroma po truputį. Tuo tarpu privati odontologijos klinika – tai neseniai susikūrusi įstaiga, todėl čia dažniausiai įrengta naujausia technika ir prietaisai. Tai reiškia, jog pasirūpinta pačiu didžiausiu pacientų saugumu ir komfortu.

Vieta ir laikas. Valstybinės gydymo įstaigos turi numatytą savo darbo laiką. Dažniausia tai yra standartinė 8 valandų darbo diena. Deja, ne visuomet pavyksta atrasti laiko apsilankyti pas specialistą, jei Jūs taip pat dirbate tokiu pačiu grafiku. Todėl žmonėms kartais patogesnė yra privati odontologijos klinika, nes jos itin dažnai savo darbo laiką taiko prie klientų. Tai ypač pasakytina apie didmiesčiuose įsikūrusias klinikas. Be to, privatūs kabinetai dažnai įsirengę ne tik centre, bet ir miegamuosiuose rajonuose, taigi galite rinktis Jums strategiškai patogiausią vietą ir visai nereikia gaišti laiko keliaujant nuo vieno miesto galo iki kito, kuriame įsikūrusį poliklinika.

Priėmimas. Pirmas nesklandumas, su kuriuo susiduria žmonės, norintys užsirašyti pas stomatologą valstybinėje įstaigoje – eilės. Ne retai pas šiuos specialistus darbo itin daug, todėl laukti gali tekti net kelias savaites ar mėnesius. Dantų ligos yra toks dalykas, kuomet laukti galima toli gražu ne visuomet. Kai laukti nesinori ar nėra kada – puiki išeitis odontologijos klinika. Čia dirbantys žmonės dažniausia darbus pasiskirsto taip, kad vizitas pas specialistą būtų užrašytas Jums patogiu laiku.

Kokybė. Žmonės dažnai galvoja, kad privačiose įstaigose specialistai dirba geria. Dažnai tenka išgirsti ne itin gerų atsiliepimų apie valdiškose įstaigose dirbančius stomatologus. Neva jie dirba nekokybiškai, o jų technika ir metodai jau pasenusi. Tiesa tai ar ne, gali patikrinti kiekvienas žmogus, apsilankęs tiek pas valdišką, tiek pas privatų specialistą ir nuspręsti, kokios paslaugos jam atrodo kokybiškesnės ir tinkamesnės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *