Artėja vasara – šilčiausias metų laikas, kai žmonės rengia didžiules ir svarbias gyvenimo šventes. Labai dažnai įvairių svarbių švenčių progai reikalinga ir prabangių automobilių nuoma. Be tokios paslaugos dažniausiai neapsieina nei vestuvės, nei krikštynos, nei jubiliejai, nei paskutiniai jaunatviški vakarėliai. Jeigu ir Jums aktuali automobilių nuoma, laikas kaip reikiant pasidomėti, kokio automobilio ieškote ir kurį geriausiai rinktis organizuojant Jūsų šventę.

Limuzinų klasika

Jau tapo įprasta, kad kai reikalinga vestuviniu automobiliu nuoma, ieškoma limuzino. Tai tikrai prabangus automobilis, kuris dar gali ir smarkiai pasitarnauti šventėje. Dažniausiai limuzinas – jaunųjų ir jų palydos transporto priemonė. Po oficialios ceremonijos jaunieji ir palyda keliauja po gražias vietas, fotografuojasi, vaišinasi, žaidžia ir kitaip pramogauja. Tam reikalinga, kad automobilyje būtų nemažai erdvės ir linksmybių, taigi limuzinas – puikus pasirinkimas. Čia pakankamai vietos ne tik 10, 12, bet ir 20-čiai žmonių. Be to, patogu įlipti ir bendrauti. Visi svečiai sėdi vieni kitus matydami, o paslaugus vairuotojas gali pasirūpinti, kad tinkama muzika ir gėrimai dar labiau pagyvintų šventę.

Retro pasirinkimas

Dar vienas punktas, kuris aktualus įmonėms, kurios užsiima prabangių automobilių nuoma – retro automobiliai. Vis dažniau žmonių įvairioms progoms, o ypač vestuvėms, nuomoja senovinius automobilius. Jie suteikia šventei išskirtinio akcento, leidžia suorganizuoti puikią fotosesiją. Be to, retro masinu nuoma vestuvėms yra puikus pasirinkimas tuo atveju, jei jaunikis ar nuotaika dar domisi tokiomis transporto priemonėmis. Tuomet ir šventės temą galima pritaikyti, ir dekoracijas. Dažniausiai prabangių automobilių nuoma vestuvių metu apsiriboja vienu retro automobiliu, bet vis dažniau žmonės investuoja į šventinį transportą ir leidžia sau išnuomoti bent tris išskirtines mašinas savo šventei.

Markių žinovai

Prabangių automobilių nuoma užsiimančių įmonių vadovai atskleidžia, kad vis dažniau žmonės nuomai ieško savo pamėgtų markių. Taip jau yra, kad prabangus automobilis – ne kiekvienam įkandamas, o svarbios šventės proga galima šiek tiek pasinaudoti proga ir pasidžiauti puikiu transportu. Nuomos punktuose ypač populiarūs mercedes automobiliai. Kai pradedama kalbėti apie prabangių automobilių nuomą, dažniausiai klientai, ieškantys mercedes markės automobilių tiksliai žino, su kokiu norėtų pasivėžinti svarbią dieną. Dažniausiai tai prabangūs S klasės mercedes automobiliai. Kai kurie nuomos punktai netgi siūlo vip mercedes nuomą karščiausiems šios automobilio markės mėgėjams.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.