PorolonasYra dalykų, apie kuriuos pagalvojama tik retkarčiais, bet jie svarbūs, naudingi. Porolonas yra puikus tokios daiktų kategorijos pavyzdys. Pavyzdžiui, baldų pramonė tikriausiai neįsivaizduojama be šios medžiagos.

Milimetrai, centimetrai ir metrai – kas informatyviausia?

Ką nurodo pardavėjai ir į kokius dalykus dėmesį kreipia pirkėjai? Vienas iš kriterijų yra dydis. Jis paprastai pateikiamas centimetrais. Prielaida: taip nurodomi matmenys yra aiškiausi. Sakysim, porolonas, kurio plotis 120 cm, o ilgis – 200 cm. Iš esmės galima parašyti 1,2 m x 2 m, tačiau siekiant aiškumo ir maksimalaus tikslumo pravartu pateikti dydį centimetrais. Kodėl nesirenkama milimetrų? Gal ir atrodytų, kad milimetrai – dar skrupulingesnė informacija, tačiau tuomet taptų sunkiau susigaudyti. Centimetrą sudaro 10 milimetrų. Dešimtį centimetrų – jau 100 milimetrų. O metrą – net 1000. Todėl galima teigti, jog geriausias variantas – ne milimetrai ar metrai, o centimetrai. Aukštis taip pat nurodomas centimetrais. Vėlgi logiška.

Maža liekamoji deformacija – puiki porolono savybė

Tačiau matmenys – dar ne viskas. Kuo daugiau duomenų pardavėjai įvardija, tuo lengviau pirkėjui susigaudyti. Štai apie deformaciją. Ar norėtumėte porolono, kuris suspaustas toks ir lieka? Vargu. Taigi, maža liekamoji deformacija – savybė, kurią giria ir pardavėjai, ir pirkėjai. Jei porolonas suspaustas puikiai atsistato į pirminę formą, tai vertintina aukštu balu.

Elastingumas – patogesnė gamyba

Kita ypatybė yra elastingumas, dar apibūdinamas kaip santykinis pailgėjimas plėšiant. Elastingo porolono besižvalgantys pirkėjai sutinka, kad ši savybė – tai galimybė patogiau nudirbti reikiamus darbus, ar tai būtų baldų gamyba, ar kita sritis.

Kilmės šalis ir kokybės reikalavimai

Vartotojams, besižvalgantiems šiame straipsnyje aptariamos medžiagos, įdomu, kur produktas pagamintas. Jei Lietuvoje, tai sukuria patriotiškumo aurą. O jei dar metams bėgant įsitikinama, kad porolonas ne tik funkcionalus, bet ir ilgaamžis, tada lietuviškas produktas vertinamas kuo geriausiai.

Nepaisant to, kur pagaminta, svarbu, kad produkcija atitiktų visus tarptautinius kokybės reikalavimus. Kokybė – ne tik maža išliekamoji deformacija ar didelis elastingumas. Kokybiškumas – tai nekenksmingumas sveikatai. Rinkdamiesi poroloną atkreipkite dėmesį, ar užsimenama apie alergijas. Jei parašyta, kad konkretus gaminys nesukelia alergijos, tai ženklas, kad einate tinkama linkme.

Nauda, apie kurią gal net nepagalvojame

Porolonas – nauda, kuri matuojama centimetrais, bet apskritai… neišmatuojamai naudinga. Džiugu žinoti, kad pasirinkimo nestinga. Nepriklausomai nuo to, iš kokios pusės nagrinėsime rinką, akivaizdu, jog porolono pasiūla ir paklausa – tarsi tiksliai suderintas laikrodis. O ir kaina gali būti priimtinesnė, nei tikimasi vykstant į parduotuvę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *