Populiariausios odontologijos paslaugos Vilniuje

Turbūt pastebite, kad didžiuosiuose miestuose, vienas populiariausių verslų – privati odontologijos klinika. Jų gausu ne tik centrinėje miesto dalyje, bet ir miegamuosiuose rajonuose, užmiestyje Taip yra ne todėl, jog tai tiesiog populiari sritis, odontologijos klinikos kuriasi, nes vis didėja gyventojų susidomėjimas jomis.

Daugeliui gyventojų šiandien gerokai priimtinesnės odontologijos paslaugos Vilniuje privačioje klinikoje nei valstybinėje. Žmonės nebenori vargintis ir laukti eilėse, todėl pasirenka privatų gydymą. Specialistai, ne pirmus metus dirbantys šioje srityje išduoda, kokios odontologijos klinikos paslaugos yra pačios populiariausios.

  • Estetinis plombavimas. Kai danties paviršiuje atsiranda ėduonis, jis pragraužia nedidelę skylutę, pradedame jausti nemalonius pojūčius. Dėl to dantys gali tapti jautresnis, juos gali imti dažniau skaudėti arba gelti valgant šaltą ir karštą maistą. Norint sutvarkyti šį nepatogumą reikalingos estetinio plombavimopaslaugos, kurias galite rasti čia: http://www.dentastra.lt/odontologijos-klinikos-paslaugos/estetinis-plombavimas/

Estetinis plombavimas – nesudėtingas dantų gydymas, kai dantys dar nėra pažeisti itin smarkiai. Dažniausiai tai nedidelių skylučių užtaisymas, danties formos atstatymas, jei dalis nulūžo ir panašiai. Galima sakyti, jog šios paslaugos – kiekvieno odontologo kasdienybė. Dažniausiai tai ilgai netrunkanti procedūra. Jos metu pragręžiamas pažeistas danties paviršius, su plomba atkuriama danties forma, viskas sutvirtinama ir pacientas gali džiaugtis puikia išvaizda bei maloniu jausmu.

  • Protezavimas ir implantacija. Dar viena itin populiari paslauga odontologijos klinikose – protezavimas ir implantacija. Protezavimas – tai dantų ar jų eilių atstatymas, kai yra vieno ra kelių dantų netekimas. Tokiu atveju stomatologas atkuria buvusiu dantis, juos pritvirtina daliniais arba pilnais išimamais arba ne protezais. Tai paslauga, kuri yra kompensuojama valstybės. Net jei protezavimo odontologijos paslaugos Vilniuje Jums atliekamos privačioje klinikoje, kompensacija vis tiek priklauso. Ne retai pacientams, kuriems reikalingas dantų protezavimas, taikoma ir implantacija. Tai šiuolaikiškas būdas atstatyti danties šaknis. Jei žmogus neteko danties ar daugiau jų, reikalinga atkurti danties šaknį, kad galėtumėte išvengti nemalonumų ateityje. Tam į danties vietą įsukamas srieginis implantas. Vėliau ant jo pritvirtinami implantai. Tai šiuolaikinis būdas, leidžiantis kiek įmanoma tiksliau atkurti dantų būsimo vietą ir užtikrinti ilgalaikį protezų tarnavimą.
  • Burnos higiena. Dar viena populiari odontologijos paslauga privačioje klinikoje – profesionali burnos higiena. Visi žinome, kad kasdienė burnos higiena – privaloma, tačiau dar ne kiekvienas supranta, kad švarą burnoje palaikyti reikia ir profesionaliais būdais. Todėl burnos higienos odontologijos paslaugos Vilniuje tokios populiarios. Tai procedūra, kurios metu odontologas nuo dantų su specialiu prietaisu nuvalo visas apnašas ir akmenis. Tai ypač aktualu žmonėms, kurių dantys linkę kaupti apnašas. Tokia procedūra – puiki prevencija ankstyvam periodontitui, mat nevalant apnašų, jos kaupiasi ir gali išjudinti dantis iš jų vietos. Geriausiai, jei tokią procedūrą atliekate bent kartą į pusmetį. Tikėtina, jog taikant tokią profilaktika, gydymui pas odontologą lankytis reikia kur kas rečiau.

Parašykite komentarą