durex prezervatyvaiPrezervatyvai yra pati populiariausia apsisaugojimo priemonė visame pasaulyje. Itin didelis procentas porų nuo nepageidaujamo nėštumo bei lytiškai plintančių ligų saugojasi naudodami prezervatyvus. Daugelis šalių gamina ir vietinius gaminius, tačiau visame pasaulyje Durex prezervatyvai yra, ko gero, žinomiausias prezervatyvų gamintojas.

Durex gerą vardą užtikrina ilgametė patirtis rinkoje. Šių prezervatyvų atstovai nuolat užtikrina, jog jų prezervatyvai gaminami tik iš kokybiškų medžiagų, todėl itin retai nuvilia ar sukelia alergijas. Turėdami itin didelę pasaulinės rinkos vartotojų pasitikėjimo dalį, Durex gamintojai nuolat stengiasi neapvilti savo klientų. Gaminiai tikrinami ne tik keliais skirtingais būdais, tačiau ir gaminami net aukštesnės kokybės nei to reikalauja reglamentuoti reikalavimai. Pvz., pagal keliamus kriterijus, į kokybišką prezervatyvą turėtų tilpti 18 litrų oro, kai tuo tarpu Durex vardu pažymėtuose prezervatyvuose telpa net 40 litrų oro.

Durex vardas taip pat mėgstamas ir dėl plataus pasirinkimo, tad kiekvienas gali išsirinkti gaminį  pagal savo poreikius:

Jam. Prezervatyvų gamintojai, be jokios abejones, nuolat suka galvas, kaip padaryti, kad nedidelis gumos gabalėlis nepadaryti meilės žaidimų nemaloniais. Visgi, nemaža dalis porų prisipažįsta, jog mylėtis su prezervatyvu ir be jo – du skirtingi dalykai. Todėl kai kurie Durex prezervatyvai yra gaminami iš itin elastingų medžiagų ir gali būti labai ploni. Tokie gaminiai skirti didesniam malonumui, intymumui sukurti. Būtent į vyrus taip pat orientuoti ir išskirtinės formos gaminiai, kurie yra itin aptempti pabaigoje, todėl  lytinį aktą šiek tiek prailgina. Šiais prezervatyvais noriai naudojasi vyrai, norintys išlaikyti meilės žaidimus kuo ilgiau.

Jai. Durex prezervatyvų gamintojai taip pat išsiskiria tuo, jog didelį dėmesį jie skiria ir dailiosios lyties atstovėms. Nemažai savo gaminių jie orientuojasi būtent į tai, kad moterys pajustų didesnį malonumą. Tam Durex gamina rantytus prezervatyvus. Šie prezervatyvai gali būti padengti iškilusiomis juostelėmis ar burbuliukais. Jie suteikia didesnį malonumą moteriai, nes labiau stimuliuoja, taigi meilės žaidimai tampa dar aistringesni. Taip pat prie labiau moterims nei vyrams skirtų prezervatyvų galima būtų priskirti ir skoninius prezervatyvus. Jie sukuria didesnį pojūtį, padaro meilės žaidimus malonesnius, labiau priimtinus.

Jiems. Seksas – dviejų žmonių jausmų išraiška. Todėl prezervatyvų gamintojams dera galvoti apie abu  lovos partnerius. Šiek tiek storesni ir papildomą lubrikanto kiekį turintys Durex prezervatyvai skirti būtent tam, kad abu partneriai lovoje jaustųsi saugiai ir maloniai.

Renkantis prezervatyvus, svarbu žinoti, kokie Jūsų poreikiai. Į ką atkreipti dėmesį, perkant šiuos gaminius?

– Dydį;

– Storį;

– Kokybę;

– Formą;

– Kiekį;

– Naudojimo aplinkybes;

– Mylėjimosi būdą;

Patartina prezervatyvus rinktis poroje. Taip prieš pirkdami kartu galėsite aptarti poreikius ir išsirinkti bendru sprendimu geriausią pasirinkimą. Kai kam tokia idėja atrodo keista, tačiau iš tiesų seksas geras tik tuomet, kai poroje kalbamasi ir paisoma abiejų partnerių poreikių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.