PS3 žaidimaiPigūs PS3 žaidimai dabar siūlomi tam tikrose el. parduotuvėse, tačiau besidomintiems jų įsigijimu, nevertėtų skubėti. Renkantis žaidimų parduotuvę, iš pradžių būtina pasižiūrėti kas tais žaidimais prekiauja. Atsiliepimų paieška – pats pirmiausias žingsnis, kurį turite padaryti prieš atliekant užsakymą bet kurioje el. parduotuvėje. Kadangi internetinių parduotuvių, prekiaujančių kompiuteriniais žaidimais nėra daug, geriausius pardavėjus rasti bus be galo paprasta. Juos rasite per paieškos sistemas – jie matomi pirmose rezultatų vietose. Kas liečia kompiuterinių žaidimų įsigijimą iš internetinių parduotuvių, tai paprasčiausiai vertėtų plačiau pasidomėti kaip vyksta pirkimo procedūra ir kokių klaidų žūtbūt reikia vengti, norint išvengti nuostolių.

Kompiuteriniais žaidimais prekiaujančios internetinės parduotuvės leidžia rinktis žaidimus pagal konsolių modelius. Tai reiškia, kad turėdami kažkokią žaidimų konsolę, kuriai ieškote žaidimų, pirmiausia pasižiūrėkite ar siūlomi produktai jai tiks. Dauguma el. parduotuvių leidžia nustatyti tam tikrus kriterijus renkantis visus žaidimus. Galėsite nustatyti konsolės modelį ir seriją. Kaip bebūtų, tai yra tai lašas to, kad privalu žinoti.

Internetu kompiuterinius žaidimus įsigyti bus paprasta tuomet, kai bus pasirenkama patikima ir atsakinga el. parduotuvė. Ją susirasti, kaip minėta, bus paprasta, nes užtenka pasižiūrėti į paieškos sistemų pateikiamus rezultatus. Tokiose el. parduotuvėse yra ne tik tokie filtrai, kurie leidžia žaidimus rūšiuoti pagal kompiuterio modelį, bet taip pat galima naudoti ir kainos intervalais ar netgi metais, jog būtų galima lengviau rasti tai ko ieškote.

Užsakymo procedūra yra standartinė, tačiau visada reikia atkreipti dėmesį tai, kaip žaidimais yra prekiaujama. Mat, kai kurios el. parduotuvės suteikia galimybę už sumokėta sumą atsisiųsti žaidimą į kompiuterį. Gaunate visus reikalingus raktus ir t.t. Aišku, daugelis siūlo ir standartinį įsigijimą – perkant diską ir laukiant jo, kol jis bus pristatytas į namus. Kaip bebūtų pastarasis variantas pareikalaus kantrybės, nes pristatymo terminas gali svyruoti nuo poros dienų iki kelių savaičių. Viskas priklausys nuo to, kur perkate tuos žaidimus – lietuviškoje el. parduotuvėje ar dairotės į užsienio.

Kalbant apie kainas, verta žinoti tik tiek – jeigu žaidimai siūlomi keletą kartų pigiau nei įprastai, tai tuomet reikėtų įtarti klastą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *