Stilius ir mada

Pedikiūro priemonės, kaip jas pasirinkti?

Kiekviena moteris svajoja apie tobulą manikiūrą. Be meistriškumo, labai svarbus aukštos kokybės profesionalių įrankių pasirinkimas. Labai svarbu, kad pedikiūro instrumentai būtų saugūs, hipoalergiški, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, turėtų ilgą tarnavimo laiką ir, svarbiausia, kad būtų patogūs. Reguliarus pedikiūras suteiks jums lygius kulnus ir tvarkingus nagus. Salonai atlieka dviejų tipų tokią procedūrą: techninę ir klasikinę. Pedikiūrą galite pasidaryti patys namuose. Norėdami tai padaryti, verta nusipirkti reikalingas priemones ir suprasti jų paskirtį.

Aukštos kokybės pedikiūro prietaisams gaminti naudojamas patvarus ir patikimas medicininis plienas. Tokia medžiaga tarnauja daugelį metų, ypač asmeniniam naudojimui namuose. Kokybiški instrumentai galandami rankomis mikroskopu. Tai pašalina gamybos defekto galimybę. Specialus terminis apdorojimas gamybos metu užtikrina, kad per pirmuosius naudojimo metus įrankių nereikia galąsti.

Į priemonių pasirinkimą reikia žiūrėti atsakingai. Nuo to priklauso ne tik atlikto manikiūro kokybė, bet ir kojų bei nagų sveikata.

Procedūra apima daugybę veiksmų:

 Odelių pašalinimas;

Nagų formavimas;

Šlifavimo plokštės;

Šiurkščios odos šveitimas;

Nuospaudų pašalinimas;

Pėdų masažas.

Manikiūro ar pedikiūro procedūros rezultatas priklauso ne tik nuo meistro profesionalumo, bet ir nuo jam naudojamų priemonių. Jų kokybę ir patikimumą lemia šie kriterijai:

1. medžiagos kokybė – rinkitės įrankį iš brangesnio plieno;

2. galandimas – rinkitės pagaląstus, paruoštus darbui įrankius;

3. ašmenų aštrumas ir išvaizda;

Tie, kurie pirmą kartą įsigyja nagų ir odos priežiūros priemones, turėtų būti ypač atsargūs rinkdamiesi patikimą gamintoją ir kokybiškus produktus, todėl gauti daugiau informacijos galite paspaudę ant nuorodos.

Šiandien madingas gražus pedikiūras ir manikiūras kasmet papildomas naujomis idėjomis, kurių dėka merginos ir moterys turi galimybę pasirinkti gražų pedikiūrą ir manikiūrą pagal kiekvienos skonį.

Rūpintis savo kūnu būtina ne tik dėl estetikos, bet ir dėl sveikatos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *