Patarimai, kurie padės sumažinti plaukų slinkimą

kosmetika
Photo by Bennie Lukas Bester on Pexels.com

Gražūs plaukai tiek vyrui, tiek moteriai suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, padeda puikiai atrodyti. Tiesa, gražūs plaukai dažniausiai džiugina tik tuos, kurie deda daug pastangų jų puoselėjimui. Šiuo metu priemonių bei metodų yra labai daug, tad dažnai reikia laiko, kol bus rastos Jūsų atveju labiausiai tinkamos opcijos.

Itin vertinamos ampulės nuo plaukų slinkimo, įvairios kaukės, galiausiai, masažai. Aptarsime kelis variantus, kuriuos išbandžius Jūsų plaukai turėtų augti kur kas geriau.

Ampulės nuo plaukų slinkimo

Pirmiausia siūlome išbandyti ampules, kuriose yra daug maitinančių komponentų. Jos gali padėti plaukui ne tik mažiau slinkti, tačiau dažnai ir geriau augti, galiausiai, išlaikyti gyvastį, kuris padės plaukams atrodyti blizgiau. Svarbiausia domėtis kiekvieno gaminio sudėtimi, netaupyti ir rinktis produktus, kurie yra sertifikuoti.

Odos drėkinimas

Lygiai taip pat svarbu, kad jūsų galvos oda būtų nuolatos drėkinama. Tai reikalinga ne tik galvos, tačiau ir viso kūno odai. Drėkinimui priemonių yra daug, dažnai specialūs kremai, kuriuos reikia tepti net ant plaukų, tačiau būtent galvos odos. Svarbu rinktis priemones, kurios yra skirtos ir nuo pleiskanų. Tokiu atveju nebus panaikintas odos šerpetojimas, tačiau tikėtina, kad ir pati oda bus kur kas labiau įdrėkinta, tad ir plaukas galiausiai augs geriau.

Odos masažas

Jeigu norite, kad jūsų plaukai geriau augtų – tokiu atveju siūlome išbandyti stebuklingus masažus. Nors visada geriausia eiti pas specialistus, kadangi tikėtina, kad poveikis bus didžiausias, tačiau su tinkamais įrankiais masažus galima atlikti ir namuose, pačiam. Tik tam reikia specialių masažuoklių bei kantrybės, kadangi poveikis bus tik aktyviai užsiimant galvos odos masažu.

Maitinančios kaukės

Galiausiai, šiuo metu rinkoje siūloma labai daug kaukių, kurios dažnai yra pristatomos kaip geriausia opcija tiems, kurie nori gražių plaukų. Būtina kuo detaliau skaityti sudėtis ir rinktis tokias kaukes, kuriose yra kuo daugiau komponentų geriausiai tinkamų jūsų plaukams bei odai.

Leiskite sau atrodyti taip, kaip visada norisi ir puoštis plaukais, kurie gali būti pats gražiausias Jūsų stiliaus akcentas bei papuošalas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *