pampersai pigiauInternete netrūksta skelbimų, kurių pagrindinė frazė yra štai kokia: pampersai pigiau. Viskas suprantama: jauniems tėvams ne visada finansiškai lengva, todėl tokia būtinybė kaip sauskelnės kartais tampa galvosūkiu. Lengvas žodelis „pigiau“ – lyg išsigelbėjimas.

Ar pampersai pigiau – patikimas pirkinys?

Ar pigiau gali būti ir kokybiškiau? O gal tai nė iš tolo nesuderinama? Kaipgi yra? Į šiuos klausimus galima ilgai ieškoti atsakymų ir vis tiek nerasti. Kas vyksta rinkoje, ką siūlo pardavėjai? Kas atsakytų? Na, nebent rinkodaros specialistai ar patys gamintojai.

Geriau pagalvojus, patikimumas ir kokybiškumas priklauso nuo to, kur perkama. Jei einant gatvėje jus užkalbintų koks nors žmogus ir pasiūlytų įsigyti pampersų, atsisakytumėte, nes nežinote, nei kas tai per pampersai, nei iš kur jie, nei apskritai kas šis pardavėjas.

O kodėl internete ne visada susizgrimbama pasidomėti, ar verta pirkti konkrečioje parduotuvėje? Nesakome, kad kiekvienas skelbimų portale esantis skelbimas blogas, tačiau kritiškas mąstymas nepakenks. Juk renkate tai, kas turi suteikti jūsų mažyliui komfortą. Be to, komfortas – tik viena dalis. Sauskelnės neturi alergizuoti ar kelti kitokių sveikatos problemų.

Ieškoma nuolaidų

Visiems rūpestingiems tėvams aišku: kad net pampersai pigiau būtų verti dėmesio, privalu rinktis tik tas parduotuves, kurios sąžiningai siūlo pirkėjams kokybiškas prekes, ir apeiti nepatikimas įstaigas.

Kadangi internete, kaip minėta, netrūksta skelbimų, kurių frazė „pampersai pigiau“, tai neabejotinai reiškia, jog prekė aktuali. Sauskelnės nėra prestižinis ar suvenyrinis daiktas. Tai ne kokia egzotinė produkcija. Sauskelnės – būtinybė. Tad domimasi tiek kaina, tiek kokybinėmis savybėmis. Tėvai ieško nuolaidų, bet nepuola pirkti pirmos pasitaikiusios prekės. O jeigu produktas, anksčiau kainavęs 33 eurus, dabar siūlomas „vos“ už 34, tai nėra akcija. Gaila, bet tokių imitacinių nuolaidų šiandieninėje rinkoje pasitaiko.

Tad pampersai pigiau – dažnai patrauklus pirkinys, bet tikrai ne visada. Įvairūs veiksniai lemia, ar mažylius auginantys tėvai sumokės mažiau, ar daugiau, bet visus pirkėjus sieja kokybiškumo poreikis. Kad ir kokių skambių pasiūlymų kartais perskaitoma skelbimų portaluose, ne kiekvienas „superinis deal‘as“ iš tiesų toks yra.

Jei jums priimtiniau lankytis fizinėse parduotuvėse, turbūt irgi ne kiekvienoje malonu apsipirkti ir ne kiekvienoje gaunate pakankamai informacijos. Gera žinoti, kad rinka laisva, o asortimentas – itin platus.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.