Dažniausiai įmonių, kurių veikla yra seo paslaugos, kainodara sudaroma paslaugų plano principu. Taip klientai turi galimybę pasirinkti pigesnį ar brangesnį variantą. Nors kiekviena įmonė paprastai  pateikia smulkų aprašymą kokios seo paslaugos įeina į kiekvieną planą, tačiau bendrąja prasme galima aptarti keletą rodiklių, nuo kurių priklauso seo paslaugų kaina.

Atgalinių nuorodų skaičius

Skirtingas planuojamų atgalinių nuorodų į svetainę skaičius yra viena iš aplinkybių, dėl kurios skiriasi seo paslaugos ir jų planų kainos. Kuo brangesnį planą pasirinksite, tuo daugiau į jūsų svetainę bus sugeneruota atgalinių nuorodų. Griežtai teigti, kad kuo daugiau atgalinių nuorodų bus suformuota, tuo geresni bus seo rezultatai, negalima. Atgalinės nuorodos – tai tik dalis seo proceso. Pasirenkant tinkamą variantą geriausia pasikonsultuoti su seo specialistu. Kartais net ir mažesnio spektro seo paslaugos gali duoti norimus rezultatus (pavyzdžiui, žemos konkurencijos rinkoje).

Raktažodžių skaičius

Kitas dažniausias planų skirtumas yra raktažodžių, pagal kuriuos bus planuojamos seo paslaugos, kiekis. Kokio raktažodžių kiekio naudojimas bus tikslingiausias, labai priklauso nuo rinkos ir verslo aplinkos. Seo specialistai atlieka išsamią raktažodžių analizę ir pateikia rekomendacijas kurių raktažodžių naudojimas būtų efektyviausias. Kai kuriais atvejais pakanka vieno raktinio žodžio, o kartais naudojami ir keturi ar penki skirtingi raktažodžiai.

Įmonės patirtis ir specialistų kompetencija

Posakis, kad kaina atitinka kokybę pasitvirtina netgi tokioje srityje kaip seo paslaugos. Tai, kad pakankamai patirties neturinčio pradedančiojo specialisto paslaugos kainuos mažiau nei įmonės, kurioje dirba patyrę specialistai darbas, yra visuomet galiojanti bet kurios paslaugų rinkos taisyklė. Tad jei svarstote ar kreiptis į agentūrą ar į individualiai dirbantį specialistą, verčiau rinkitės pastarąjį variantą. Profesionalios seo paslaugos šiuo atveju duos daugiau naudos nei sutaupytos investicijos.

Atsižvelgę į šiuos kriterijus galėsite realiai įvertinti kokia papildoma nauda paremtas kainų skirtumas. Jei jums platesnio spektro seo paslaugos ir jų kokybė yra svarbūs rodikliai, nesirinkite pačio pigiausio varianto. Na, ir be abejo, nepamirškite pasikonsultuoti su seo specialistu, kuris atsakys į visus klausimus ir padės pasirinkti tinkamiausią planą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.