„Husqvarna“, nuolat tobulėjimo siekiantis švedų prekės ženklas, išleido naujos kartos pjūklus profesionalams – „545 Mark II“ ir „550 XP Mark II“. Jie skirti medžių ir rąstų pjovimui, genėjimui, valymui. Įrankiai išsiskiria iš kitų savo galia ir greičiu, kurį lemia naujos kartos „Husqvarna“ grandinės ir juostos, optimali galia. Medžių priežiūros specialistės Olivijos nuomone, pjūklas visumoje yra greitesnis ir stipresnis, o dirbant juo aiškiai jaučiama didelė jėga, todėl specialistė visiškai patenkinta įrankiu.

Naujos kartos pjūklų privalumai

Pagrindiniai naujos kartos pjūklų privalumai yra šie:

  • pjovimo greitis;
  • pjovimo galia;
  • ilgesnis darbo laikas.

„550 XP Mark II“ įrankis, lyginant su panašiais, dirba greičiau, o tai puikus privalumas profesionalams. Per tas pačias dienos valandas galima įveikti didesnę medienos krūvą. Greitį įtakoja dar greitesnės „Husqvarna“ grandinės bei tvirtos pjovimo juostos, taip pat optimalios galios variklis.

Naujos karto pjūklų korpusai patobulinti taip, kad būtų itin manevringi ir patogūs, jis pasižymi maža sukamąja jėga, komfortišku valdymu.

„545 Mark II“ ir „550 XP Mark II“ pjūkluose daugiau dėmesio skirta aušinimo sistemai. Galingi ir greiti įrankiai užkaistų greičiau, jeigu ne patobulinta variklio aušinimo sistema. Įmontuotos šilumos apsaugos dėka lengviau užvedamas įkaitęs pjūklas.

Profesionalūs pjovėjai džiaugiasi, kad įrankiu gali naudotis ilgiau net ir esant šiltam orui. Tai dėl naujos kartos oro filtrų ir „Auto Tune“ sistemų.

Testas su pjūklais ir „Husqvarna“ grandinėmis

„Husqvarna“ grandinės ir juostos, kartu su varikliu veikia nepriekaištingai. Eksperimento metu buvo palygintas „545 Mark II“, „550 XP Mark II“ ir „Stihl MS 261 C-M“ pjūklų greitis. Buvo naudojama „15“ Husqvarna X-Force pixel“ kreipiamoji juosta su „Husqvarna X-cut SP33G“ grandine, ir „15“ Stihl Rollomatic-e“ juosta su „Stihl RM3“ grandine.

Bandymo metu buvo pjaunami trys 20×20 cm rąstai be žievės, sudėti vienas ant kito. Pjovimo greitis matuojamas pjaunant vidurinį rąstą. Testo metu buvo nustatyta, kad „Husqvarna“ grandinės, juostos ir naujos kartos pjūklai „545 Mark II“, „550 XP Mark II“ darbą atlieka greičiau. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.