Būsto paieška neatsiejama nuo ilgų svarstymų ir tinkamo sprendimo paieškos. Laimei, nauji butai Klaipėdoje džiugina savo pasirinkimo galimybėmis ir leidžia įvertinti didelės pasiūlos galimybes. Tiesa, vertindami nekilnojamojo turto pasiūlymus, privalome išlikti racionalūs ir kritiški. Ilgametę darbo patirtį turintys brokeriai teigia, kad viena dažniausių pirkėjų klaidų – nuosavo būsto įsigijimas, įvertinus tik minėtųjų patalpų dizainą ir namo lokacijos vietą. Nepamirškite, jei norite pirkiniu džiaugtis ne vienerius metus, privalote įvertinti ne tik esminius buto privalumus, bet ir menkiausias smulkmenas.

Vienas svarbiausių aspektų, lemiantis mūsų pasirinkimą, yra būsto struktūra, t. y. prieš pasirašydami pirkimo-pardavimo sutartį, turime racionaliai įvertinti, kelių kambarių buto mums reikės. Jei šiuo metu gyvenate dviese, tačiau planuojate šeimos pagausėjimą, greičiausiai, dviejų kambarių butas jums bus per mažas. Ir priešingai – jei vertinate vienišiaus gyvenimą, itin didelis butas (pvz., trijų kambarių) jums bus nereikalingas. Nepamirškite pagalvoti apie aukštą, kuriame norėtumėte gyventi. Nors daugelis pirkėjų nori gyventi kuo aukščiau, pagalvokite, ar jums nekils sunkumų dėl laiptų, pvz., jei liftas yra mažas, kelionės aukštyn ir žemyn su dviračiu ar vaiko vežimėliu gali tapti itin sunkia užduotimi. Tiesa, praktiškai visi nauji butai Klaipėdoje pasižymi itin patogia liftų sistema, t. y. tokie liftai yra dideli ir patogūs, tinkami sunkiasvorių daiktų transportavimui. Galiausiai, įvertinkite langus ir pro juos atsiveriantį vaizdą – ar esate patenkinti tuo, ką matote? Ar norite, kad ryte jus pažadintų tekanti saulė? O gal priešingai – mieliau džiaugsitės vakariniais saulės spinduliais?

Būtina įvertinti ir gyvenamąją aplinką. Čia svarbų vaidmenį atlieka jūsų ir jūsų šeimos poreikiai – ar vertinate miesto triukšmą? O gal ieškote ramybės? Jei mėgstate vakarinius pasivaikščiojimus po miesto centrą ir laiką leidžiate kavinėse, tokiu atveju, jums patiks miesto centre ar šalia populiariųjų susibūrimo vietų įrengti butai. Jei vertinate tylą ir mėgstate ramius pasivaikščiojimus su šeima, ieškokite kiek tolėliau nuo didžiųjų centro gatvių įrengtų butų. Puikus variantas – nauji butai Klaipėdoje šalia marių.

Jei auginate vaikus, pagalvokite, ar mažyliai turės, kur leisti laiką, pvz., ar kieme yra saugios vaikų žaidimų aikštelės. Be to, būtina įvertinti ir susisiekimo sąlygas, t. y. turite žinoti, ar vaikai saugiai pasieks mokyklą arba mėgstamus būrelius. Pagalvokite ir apie save – ar viešojo transporto sistema yra gerai išplėtota, o gal jums teks važinėti nuosavu automobiliu? Jei galvojate apie pastarąjį variantą, įvertinkite automobilių stovėjimo aikštelę – ar turėsite, kur palikti transporto priemonę? Ar būsite tikri dėl savo automobilio saugumo?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *