Svajojate apie nuosavus namus ir pagaliau galite pasakyti, kad Jūsų svajonės pavirs realybe? Tokiu atveju labai sveikiname ir siūlome neskubėti, kadangi tik lėtas ir atidus namų statymas garantuoja kokybę.

namo statyba

Namo statyba apima daug skirtingų etapų ir pats pirmasis jų yra projektavimas. Suprojektuoti namus gali būti sunkiau nei galėjote pagalvoti. Ypač tokiu atveju, jeigu tai darote pirmą kartą. Žinoma, geriausia darbus yra palikti specialistams, kadangi jie visada padarys geriau, kokybiškiau ir tvirčiau.

Kaip pasitrinti geriausius profesionalus?

Namo statyba yra kur kas sudėtingesnis darbas nei galėjote pagalvoti. Anksčiau, atrodė, vyrai patys gana sėkmingai statėsi namus, kurie tarnavo šimtus metų. Tačiau taip tik atrodė,, kadangi ištiesų juos visada statė statybininkai. Galbūt tik šios srities specialistų būdavo daugiau arba jais būdavo kaimynas, kurio darbas yra pagelbėti.

Bet kuriuo atveju, namo statyba be profesionalo pagalbos nebus tokia sėkminga kaip galėjote pagalvoti. Norėdami kiek palengvinti specialisto paieškas – nurodome kriterijus, kurie yra svarbiausi ieškant statybininko, rangovo bei projektų koordinatoriaus.

  • Patikėkite kitų žmonių rekomendacijomis. Internete dažnai galima rasti kitų žmonių atliktus komentarus, kurie leidžia susidaryti nuomonę, ar tam tikros įmonės suteiktos paslaugos atitikto lūkesčius.
  • Keliaujame link to, kad ieškodami specialisto visada galite įvertinti ir kainoraščius. Tai yra labai svarbus kriterijus, kuris padeda teisingai pasirinkti tai, ko Jums reikia.
  • Naudinga, kai įmonėje dirba visi specialistai, kurie reikalingi kokybiškoms paslaugoms. Pradedant projektuotoju ir baigiant pačiu statybininku.
  • Galiausiai pasidomėkite kokiomis priemonėmis atliekami darbai. Šiuo metu labai populiarūs mediniai namai. Juos ir geriausiai pastatyti gali tie, kurie specializuojasi medinių namų statyboje. Tie, kurie stato plytinius namus, išmano visai kitus darbi principus.

Patogiausia pasiūlymų ieškoti ir juos  lyginti naudojantis internetu. Daugelis įmonių ten yra paskelbusios apie savo paslaugas, tad tai patogus ir greitas būdas per trumpą laiką palyginti skirtingus profesionalus ir pasirinkti tą, kuris Jums atrodo pats tinkamiausias.

Kodėl projektavimo darbus reikia palikti profesionalams?

Ne tik namo statyba, tačiau ir jo projektavimas reikalauja labai daug specifinių žinių. Todėl samdytis specialistą yra būtina. Paprasčiausiai nežinant detalių galima privelti labai daug klaidų, kurias vėliau ištaisyti tikrai bus gana sunku.

Juolab, specialistas visada padarys kur kas greičiau, o daugeliui žmonių labai svarbus laiko taupymo aspektas. Paprasčiausiai norisi, kad namas kuo greičiau stovėtų. Ir tai yra visiškai natūralu, kadangi ilgai svajojus apie namus norima, kad jie virstų realybe.

Galiausiai, dažnai projektuotai turi pažinčių, taigi gauna paslaugas pigiau. Paklauskite galbūt Jūsų projektuotojas gali rekomenduoti kokį nors rangovą, kuris suteiks paslaugas kur kas mažesnėmis kainomis. Pasitardami jie sukurs geresnius namus ir tuo pačiu jūs išlošite kainos kortą.

Jeigu norkite, kad Jūsų namai pranoktų lūkesčius – rekomenduojame pasirinkti geriausius projektuotojus, kurie tinkamai atliks darbus. Svarbiausia nebandyti pačiam susitvarkyti su darbais, kadangi dažniausiai nežinant padaroma labai daug klaidų, kurias vėliau ištaisyti gali būti gana sunku.

Paverskite savo svajones realybe ir pagaliau apsigyvenkite savo svajonių namuose.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *