Deprecated: is_staging_site yra nebenaudojama nuo 3.3.0 versijos! Geriau naudokite in_safe_mode. in /home/rasytoja/domains/internetstudio.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Mitai apie sms kreditus, kurie kartais trukdo pasiskolinti - Internetstudio.lt
Deprecated: is_staging_site yra nebenaudojama nuo 3.3.0 versijos! Geriau naudokite in_safe_mode. in /home/rasytoja/domains/internetstudio.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

paskola

Kai reikia pinigų – svarbiausia neliūdėti, o imtis priemonių, kurios gali padėti bent jau laikinai susitvarkyti su finansinėmis problemomis. Žinoma, svarbiausia rasti tokią įmonę, kuri ne tik greitai teiktų paskolas, tačiau taip pat ir padėtų be jokio vargo jas grąžinti. O ar yra lengvesnių būdų pasiskolinti nei sms žinute? Juk sms kreditai skolinami gana lengvai, tad būtent tai dažniausiai ir paskatina pasiskolinti tokiu atveju, kai paskolos galbūt net ir nereikia.

Kadangi sms kreditai yra apipinti įvairiais mitais – aptarsime pačius dažniausius, kurie kartais trukdo suprasti skolinimosi galimybes. O kuo jas geriau suprasite – tuo tikresnis galite būti, kad ne tik paskolos paėmimas, tačiau ir grąžinimas bus sėkmingas.

Paskolų palūkanos yra labai didelės?

Gana dažnai teigiama, kad paskolos telefonu teikiamos nemažomis palūkanomis, tačiau taip sako tie, kurie iki gali nepasidomėjo nei viena galimybe. Ką daryti tokiu atveju, kai baiminatės šio dalyko? Paprasčiausiai internete susipažinti su įkainiais, kurie dažniausiai padeda pamatyti, kad palūkanos tikrai ne tokios didelės kaip kad gali atrodyti.

Grąžinti paskolas reikia labai greitai?

Dar vienas gajus mitas yra tai, kad būtinas labai greitas paskolų grąžinimas. O tai tikrai nėra tiesa, kadangi sudaromas būtent klientui labiausiai tinkamas išsimokėjimo planas. Taip pat žmogus gali nuspręsti – ar konkretus sms kredito grafikas jam tinka. Juk kol vieni nori išsimokėti kuo dažniau – tuo tarpu kitiems svarbiausia, kad būtų kuo daugiau laiko ir išsimokėjimas nekeltų jokio diskomforto. Tačiau vertėtų paminėti, kad nors ir labiausiai patogus, tai yra mažiausiai lankstus būdas skolintis. Net greitieji kreditai turi daugiau lankstumo savo sąlygų pasirinkime (ką galite pamatyti šiame puslapyje). Tačiau nei sms kredito, nei greitojo kredito, nei kitos vartojimo paskolos jums tikrai nereikės grąžinti labai greitai. Šiandien visų paskolų sąlygos yra pakankamai žmogiškos ir pritaikytos įvairių klientų poreikiams.

Sąlygų atitikimas – labai komplikuotas?

Taip pat gana gajus mitas, kad reikia atitikti labai daug sąlygų, kurios yra keliamos. Žinoma, sąlygų atitikimas yra būtinas, tačiau tikrai nėra taip, kad tų sąlygų būtų labai daug. Kiekviena kreditus teikianti įmonė nori apsidrausti, kad žmogus ne tik ramiai pasiskolins, tačiau taip pat ir ramiai grąžins. Tai ypač aktualu, kai kalbame apie paskolas telefonu, t. y. sms žinute, nes tokioje situacijoje yra sudaromos pačios palankiausios sąlygos pasiskolinti. Tad būtent tam ir yra keliamos taisyklės, kurių turi laikytis visos pusės. Juk taisyklės yra skirtos ne tik tiems, kurie skolinasi, tačiau taip pat ir tiems, kurie skolina.

Nespėjus grąžinti laiku – didelės baudos?

Dar vienas gana gajus mitas yra tai, kad nepavykus pinigų grąžinti laiku – laukia didelės baudos. Tai tikrai nėra tiesa, kadangi šiuo metu įmonės suteikia pinigų prasitęsimo laiko tarpą tais atvejais, kai nepavyksta skolos grąžinti pagal sutartą laiko tarpą. Žinoma, tai dažniausiai papildomai kainuoja, tačiau įvertinus tai kad kito pasirinkimo nėra – gerai, kad bent jau tokia alternatyva laukia jūsų.

Sms kreditai, dar labiau nei greiti kreditai, yra apipinti mitais, tad siūlome kuo daugiau domėtis patiems ir kuo mažiau dėmesio kreipti į mitus, kurie egzistuoja. Tokiu atveju rasite variantą, kuris Jums ne tik tiks ir patiks, tačiau ir kuris džiugina galimybe susitvarkyti su finansiniais rūpesčiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *