Automobiliai, Kelionės, Laisvalaikis, Verslas

Mikroautobusų nuoma Vilniuje: sąlygos

mikroautobusų nuoma VilniujeReikia pervežti didelį kiekį daiktų, kadangi kraustotės iš vienos vietos į kitą? Planuojate gimtadienį ir nežinote, kaip palengvinti svečiams kelionę iki vietos? Galiausiai, norite apkeliauti Europą, tačiau visi netelpate vienoje lengvojoje mašinoje? Visos jūsų problemos bus išspręstos labai paprastai pasinaudojus mikroautobusų nuomos paslaugomis, kurios suteikia galimybę pigiai, kokybiškai ir saugiai pasiekti finišą. Mikroautobusų nuoma Vilniuje padeda išspręsti tas problemas, kurios sunkiai įveikiamos naudojant lengvąja auto priemonę. Tiesa, galimybių labai daug ir jas žino kiekvienas klientas. Viskas kiek sudėtingiau, kuomet pradedame kalbėti apie sąlygas, kurias kiekviena firma apsibrėžia individualiai.

  1. Mikroautobusų nuoma Vilniuje apima nuomos sumokėjimo sąlygas iki autobusiuko pasiėmimo dienos. Dalį pinigų prašoma pervesti bankiniu pavedimu arba atnešti į nurodytą biurą taip užtikrinant, kad tikrai pasinaudosite rezervuota paslauga.
  2. Vienos firmos nuomoja tik kelionėms Lietuvoje, kitos ir kaimyninėms Europos šalims. Pasidomėkite įvairiomis įmonėmis ir raskite jums patraukliausią variantą.
  3. Paprastai nuomojama asmeniui, kurio vairavimo stažas ne trumpesnis nei dveji metai.
  4. Pasirašydami sutartį privalote palikti savo asmens dokumento ir vairavimo teisių kopijas. Rekomenduojama jas pasidaryti dar prieš susimokant.
  5. Egzistuoja galimybė pasinaudoti ir profesionaliomis vairuotojo paslaugomis. Jos įkainojamos priklausomai nuo valandų skaičiaus. Minimalus laikas – viena valanda. Minimalus auto transporto priemonės laikas – 1 para.
  6. Mikroautobusų nuoma apibrėžia, kad jei vėluosite grąžinti transporto priemonę bent kelias minutes – pradedama skaičiuoti papildoma valanda.
  7. Itin atidžiai persiskaitykite visas nuomos sąlygas.
  8. Vairuoti transporto priemonę gali ne tik nuomininkas, tačiau ir jo įgaliotas asmuo. Privalu informuoti ir apie žmogų, kuriam bus perleidžiamas vairavimas. Pastarasis taip pat privalo palikti savo teisių ir asmens dokumento kopiją.
  9. Jei kelionės metu atsitiko kokių nors techninių gedimų apie tai kuo skubiau privalote informuoti įmonę. Priklausomai nuo to, kas kaltas dėl gedimo, jums gali tekti susimokėti baudą. Visa informacija bus nurodyta sutartyje.

Mikroautobusų nuoma Vilniuje tai paprasta sprendimas tiems, kurie ieško profesionalumo už mažą kainą. Pasinaudokite teikiamomis paslaugomis ir gyvenkite neapsunkindamas savo kasdienybės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *