sviestuvasŠiandien, užėjus į parduotuvę nusipirkti elektros lemputės, apima keistas jausmas, kad nežinai, ką rinktis. Pasiūla tokia plati, kad paprastas apsipirkimas gali gerokai prailgti. Kaitrinės lemputės praranda savo populiarumą, jas kaičia taupiosios ir LED lemputės. Visgi, griebti pirmą pasitaikiusią lemputę nederėtų. Jei norite, kad namų apšvietimas sukurtų jaukią atmosferą, rinkitės kokybiškas lemputes.

Priešingai nei įprastos, kaitrinės lemputės, LED ir taupiosios lemputės išnaudoja gerokai mažiau elektros energijos. Tiesa, ekspertai paskaičiavo, šios lemputės neatneš norimo rezultato jau kitą mėnesį, jos atsiperka maždaug po pusmečio naudojimo. Išties viskas priklauso nuo to, kiek jūsų šeima sunaudoja elektros energijos ir kaip dažnai jūsų namuose būna įjungti šviestuvai. Kita vertus, lyginant su kaitrinėmis lemputėmis, tai gerokai ekonomiškesnis pasirinkimas.

LED lemputės leis sukurti jaukią namų atmosferą

Interjero dizaineriai vienbalsiu sutinka, kad tinkamas apšvietimas gali sukurti jaukius ir šiltus namus. Jei pirmenybę teikiate kaitrinėms lemputėms, turėtumėte žinoti, kad jūsų pasirinkimas gana ribotas: teks rinktis tik tarp skirtingo dydžio ir galingumo. Tuo tarpu, LED lemputės pasižymi savo parametrų įvairove: galite rinktis nuo itin ryškaus iki blankaus apšvietimo, kuris puikiai tiks miegamajame ar poilsio kambaryje. O štai virtuvėje būtinas ryškus apšvietimas, kad viską aiškiai matytumėte, juk nesinori prieblandoje pjaustyti salotų aštriu peiliu.

LED lemputės – protingas pasirinkimas taupantiems ir tausojantiems gamtą.

Įsirenginėdami naujus namus arba atnaujindami senus, visada bandome grožį suderinti su išlaidomis. Tad, gražūs ir modernūs šviestuvai tikrai neatsipirks, jei ketinate juose įmontuoti paprastą lemputę. LED lemputės naudoja 12 kartų mažiau elektros energijos, tad, ilgainiui jūsų sąskaitos už elektros energiją turėtų matomai sumažėti. Taigi, prabrangus šviestuvas ir ekonomiškas apšvietimas optimaliausias pasirinkimas.

Dar vienas didelis LED lempučių pliusas – jose nėra gyvsidabrio, todėl sumažėja pavojus užteršti aplinką šia pavojinga medžiaga. Visgi, jei nusprendėte rinktis taupiąsias, o ne LED lemputes, atminkite, kad tokioje elektros lemputėje yra 5 mg gyvsidabrio. Todėl taupiosios lemputės turi būti tinkamai utilizuojamos. Jei lemputė yra nebetinkama naudojimui, atiduokite ją, bet kuriame, tokiomis lemputėmis prekiaujančiame, prekybos centre. Į paprastą konteinerį, jų išmesti negalima. Tad, jei būsite atsakingi, ne tik sumažinsite savo sąskaitas už elektros energiją, bet ir prisidėsite prie gamtos gerovės.

 

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.