Daugelis vilniečių ir šio miesto naujakurių, nori būtent Lietuvos sostinėje įkurti savo verslą ir čia įtvirtinti jo „šaknis“. Tačiau pirmiausia savo verslui reikia surasti „namus“ – komercinės patalpos Vilniuje ir jų pirkimas – tvirtai tikintiems nuosavu verslu. Šių patalpų pirkimas dabar labai paklausus. Šiame straipsnyje atskleisime kodėl verta pirkti komercines patalpas Vilniuje, o ne nuomotis. Trumpai papasakosime apie populiariausias Vilniuje parduodamas komercines patalpas. Pasakysime kokią didižiausią klaidą daro pirkėjai prieš įsigyjant komercines patalpas.

Komercinės patalpos Vilniuje – kodėl verta jas pirkti, o ne nuomotis?

Pranašumas prieš nuomojamas patalpas toks, kad:

  • Pirkėjai tampa patalpų šeimininkais, nereikia nieko derinti, aiškumas dėl ateities,   galima įsikelti ir pradėti dirbti iškart.
  • Nusipirkus komercines patalpas Vilniuje, galima derėtis su kaimynais (pavyzdžiui, dėl reikalingo remonto).
  • Jei patalpos – įmonei, optimalus variantas perkant rinktis pagal vietą, patalpų kokybę, reikalingas komunikacijas, kainą, ir ketinama dirbti toje vietoje ilgai ir yra galimybės plėtrai (jei kompanija ketina ateityje plėstis), tuomet komercines patalpas Vilniuje verta pirkti.

Parduodamos komercinės patalpos Vilniuje – trumpai apie poliariausias

  • Patalpose tinka paslaugų (maitinimas, odontogija, grožio paslaugos, sporto ar šokių salė, vaikų žaidimo kambarys) ar administracinei veiklai. Patalpas galima perplanuoti ir įsirengti pagal savo poreikius. Patalpos turi du įėjimus, prie patalpų nemokamos automobilių stovėjimo vietos. Geras matomumas nuo gatvės. Pastate ir aplink jį daug įvairių įmonių (Karoliniškės, Igno Šimulionio g., Vilnius);
  • Parduodamos 68,57 kv. m. komercinės patalpos naujai pastatytame name. Patalpos yra pirmame aukšte, turi du įėjimus ir vitrininius langus. Vienas įėjimas yra iš Taikos g. pusės. Šalia visuomeninio transporto stotelė ir pagrindinis šaligatvis. Patalpų langai orientuoti rytų ir šiaurės kryptimis. Patalpose palikta didelė bendra erdvė, kurią galėsite susiprojektuoti pagal savo poreikius. (Justiniškės, Taikos g., Vilnius);
  • Patalpos suremontuotos. Pakeista elektros instaliacija, santechnika, radiatoriai, sumontuotos naujos aliuminio/stiklo konstrukcijos durys, grindys naujai išbetonuotos, sutvarkytas fasadas. Naujasis savininkas arba nuomininkas įsirengs pagal savo poreikius. (Šnipiškės, Kalvarijų g., Vilnius).

Kokią didižiausią klaidą daro pirkėjai prieš įsigyjant komercines patalpas?

 Didžiausia klaida, kurią daro pirkėjai, yra pervertintos finansinės galimybės. Labai svarbu ne tik žinoti, ką norite nusipirkti, tačiau ir tai, kad Jūsų norai būtų realūs. Jei planuojate perkamas komercines patalpas bent iš dalies finansuoti banko paskola, rekomenduojame pasitarti su nepriklausomais finansų ir kreditų konsultantais, kurie padės įsivertinti pajamas, turimus įsipareigojimus ir atsakys į klausimą, kiek galite skolintis.

Apibendrinant, pirktos komercinės patalpos Vilniuje yra geriau negu nuomotos, nes tuomet esate pats jų šeimininkas. Jei niekaip jų neišsirenkate, Jums padės Nekilnojamo turto ekspertai. Nedvejokite, kreipkitės į juos!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *