Daugelis merginų mėgsta auksinius pakabukus. Auksiniai pakabukai puikiai pagyvina aprangą ir gali tapti stiliaus detale.  Vėriniai būna įvairių stilių, todėl prie kiekvieno pasirinkto aprangos derinio galėsite pasirinkti skirtingus kaklo papuošalus arba prie aprangos derinti universalų auksinį pakabuką. Norint įvaizdžiui suteikti rafinuotumo ir elegancijos, patartina rinktis klasikinį vėrinį. Tai plona sidabrinė arba auksinė grandinėlė su nedideliu pakabuku. Taip pat galite rinktis papuošalus iš perlų. Tai nesenstanti klasika, kurią pasirinkę niekada nepasigailėsite. Didesnėms šventėms galite rinktis storesnes, brangakmeniais puoštas grandinėles. Pastarosios yra įvairių spalvų, todėl rinkitės tokią, kuri atitiktų jūsų suknelės/kostiumėlio spalvą.

Kuo įvairesni papuošalai, tuo daugiau stilių galima sukurti

Brangakmeniai būna įvairių spalvų, todėl galite rinktis pagal susikurtą įvaizdį, pagal nuotaiką ar net pagal zodiako ženklą (kadangi kiekvienas zodiako ženklas turi jums tinkamiausią brangakmenį). Norint sukurti seksualią ir net šiek tiek žaismingą išvaizdą, puikiai tiks medžiaginiai karoliai. Galite apvynioti juos aplink kaklą, kad atrodytumėte nepakartojamai. Kai kurios poros pasirenka porinius pakabučius, kad išreikštų savo meilę vienas kitam. Dažniausiai renkasi karolius su tuo pačiu pakabuku, bet skirtingų spalvų. Taip pat yra užrašai „jo karalienė“ ir „jos karalius“ ar panašūs pakabukai. Dažniau poros renkasi pakabukus iš širdelių arba begalybės simbolių. Šį pakabuką ypač mėgsta poros, nes kartu jie sudaro bendrą simbolį. Jei norite nustebinti savo porą jubiliejaus, gimtadienio ar kita proga, poros pakabuką pasirinkę tikrai neprašausite.

Renkantis kaklo papuošalus labai svarbus grandinėlės ilgis

Merginoms su trikampiais ar kvadratiniais veidais labiau tinka ilgos grandinėlės, kurios pailgina veidus. O jei veido forma ovali arba deimantinė, tuomet geriausia rinktis grandinėlę, prigludusią prie kaklo. Tinka ir dideli papuošalai. Apvaliems veidams karoliai gali suteikti pusiausvyros. Kaip svarbu grandinės ilgis, taip pat ir pakabuko tipas. Su pakabukais galite išreikšti savo interesus, vertybes ir statusą. Su grandinėle ir keliais pakabukais galite sukurti visiškai kitokį vaizdą. Asmeniniai pakabukai šiuo metu yra populiarūs, dėl to galima sukurti sau norimą stilių su personalizuotais papuošalais. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *