prezervatyvų rinkiniaiNepaslaptis, kad visame Pasaulyje prekybos centrai skaičiuoja, kad per šv. Valentino dieną daugiausiai augs prezervatyvų, saldumynų, alkoholio ir šmaikščių suvenyrų pardavimai. Pirkėjus parduotuvės vilioja pyragaičiais, širdutėse supakuotais saldainiais ir uogomis. Gėlių pardavėjai sako, kad populiariausi – raudoni žiedai. Populiariausi prezervatyvai – įpakuoti į širdutės formos pakuotes.

Dauguma prekybininkų prezervatyvais ir lubrikantais tiek internetu, tiek įprastose parduotuvėse pastebi itin šių prekių paklausos padidėjimą prieš Valentino dieną. Nepaslaptis, kad yra ir taikomos įvairios akcijos specialiai paruoštos Valentino dienai. Tai ir kainos akcijos – nuolaidos, bei išskirtiniai prezervatyvų rinkiniai šiai dienai, tiek imtymus meilės žaisliukai, kuriuos galima įsigyti tikrai mažesne kainą prieš tokias šventes.

Pasak populiariausių prezervatyvų internetinių parduotuvių savininkų, jaunimo dažniausi pasirinkimai Valentino dienos proga yra specialus Valentino dienos progos prezervatyvų rinkiniai, įvairiausi linksmi, įvairiaspalviai, kvepiantys, su skoniais, šviečiantys ir kiti įomūs prezervatyvai. Vyresnio amžiaus žmonės renkasi paprastesnius įprastus prezervatyvus, jiems svarbu patikimumas. Taip pat jie dažnai perka Valentino proga ir lubrikantus. Neretai lubrikantai yra pasirenkami, kurie tinka naudojimui ir su prezervatyvais ir viso kūno masažui

Žemiau pateikiame įdomiausius faktus susijusius su valentino dienos progą. Nustebsite sužinoję kiek prezervatyvų bei rožių žiedų yra sunaudojama per Valentino dieną…

  • Lifestyles (Mates) prezervatyvų kompanija apskaičiavo, kad net aštuoniasdešimt septyni prezervatyvai yra panaudojami JAV kiekvieną sekundę per Valentino dieną, vasario 14 dieną. Taip at ši diena dar net ir yra vadinama „Nacionalinė Sargių diena“.
  • „Organic Bouquet” skaičiuoja, kad net du šimtai milijonų rožių buvo panaudota Valentino dienai visoje Amerikoje Valentino dienos progai 2014 metais.
  • Amerikos cenzo biuras (The US Census Bureau) reportuoja, kad tiktais 11% asmenų, tiek vyrų tiek moterų švenčiant Valentino dieną dovanoja vienas kitam juvelyrinių dirbinių, įvairiausių papuošalų.
  • Pasak „Hallmark Corporation”, arti dviejų šimtų milijonų atvirukų yra padovanojama kiekvienais metais per Vasario 14 dieną, ir į šį skaičių nėra įtraukta moksleivių gamintos kortelės ar atvirukai, kurie yra dalinami šią Valentino dieną.
  • JAV Nacionalinė Mažmenininkų Asocijacija reportuoja, kad vyrai beveik dvigubai daugiau išleidžia pinigų nei moterys valentino dienos progą dovanoms bei kitoms atrakcijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.