Vilniuje vertimo paslaugos yra labai populiarios. Ir ne tik dėl poreikio, tačiau ir milžiniškos pasiūlos. Tačiau pasirinkti biurą po kurio skambiomis frazėmis būtų profesionalumas ir kokybė yra sunku. Juk atiduoti versti dokumentus arba tekstą norisi patikimai komandai.

Patirtis

Vertimu biuras kaune ar Vilniuje, ar kitur save pozicionuoja per nuveiktus darbus. Galbūt todėl verslui kartais taip sunku pajudėti iš mirties taško. Svarbu ne tik kiek ilgai vertimu biuras Vilnius yra ant šios žemės, bet ir kiek patirties spėjo sukaupti. Ar gali pasigirti užsakymais iš didelių įmonių? Jeigu taip galima manyti, kad vertimu biuras Vilnius vertas pasitikėjimo.

Paslaugų spektras

Daugelis įmonių teigia, kad nesvarbu kokio pobūdžio tekstą tenka versti. Ar tai būtų dokumentas, ar techninis, ar meninis kūrinys. Jeigu išgirstate apie verslo tokias galimybes būtinai pasmalsaukite kiek darbuotojų arba laisvai samdomų vertėjų jie turi. Dažniausiai vienas žmogus gali specializuotis vienos ar tik kelių temų ir žanrų rėmuose. Tad jeigu vertimu biuras Vilnius teikia vertimus net keliomis kalbomis, o dirba vos du, trys ar penkių žmonių saujelė, verta sunerimti.

Kokybės kriterijai

Pats sudėtingiausias aspektas – kokybės kriterijai ir vertimu biuras kainos. Tiesą pasakius jeigu vienas iš kokybės kriterijų bus kaina, tai skaičių Lietuvos sostinėje išgirsite tikrai nemažai ir įvairiausių. Vertimu biuras vilniuje kainos amplitudė priklauso nuo teksto apimties, sudėtingumo ir terminų, taip pat – kokybės.

Rekomenduoju kokybę matuoti:

  • Tarkim, didelis pliusas jeigu vertimu biuras vilniuje kalvariju gatveje prie Jūsų atnešto teksto dirbo ne vienas žmogus (vienas vertė, kitas koregavo dokumentus tvirtino notaras).
  • Kokybės kriterijus ne tik vertimu biuras Vilnius pasiekimai, tačiau ir komandos profesionalumas. Jeigu vertimą atlikęs vertėjas turi nemažą patirtį šioje srityje.
  • Keistas mano trečias kokybės kriterijus. Tačiau gal sutapimas, o gal ne, bet jeigu yra galimybė susitikti su vertėju ar jų komanda – būtinai taip ir padarykite. Galimybė susitiki su darbus atliksiančiu profesionalu įpareigoja abi puses betarpiškam bendravimui. Nesvarbu kur vyktų susitikimas: vertimu biuras vilniuje pylimo g, vertimu biuras vilniuje ozo g, vertimu biuras vilniuje laisves pr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *