Laisvalaikis, Verslas

Kaip pasirinkti anglų kalbos kursus?

kolibriometodas.ltAnglų kalbos kursai gana paklausūs, tad jų rengėjai stengiasi įvairiais būdais pritraukti norinčius mokytis. Dažniausiai tokių kursų ieškoma internete, savo vaidmenį atlieka ir WOM (reklama iš lūpų į lūpas (word of mouth)). Ieškančiuosius virtualioje erdvėje pasitinka skatinimai, naudos akcentavimas ir pan. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kas nulems teisingą pasirinkimą.

Pirmiausia reikia atsižvelgti, kam kursai skirti. Įmonės atstovui juk netiks mažiems vaikams parengtos pamokos, o pradinukams nebus aktualu išmokti verslo kalbos. Tai reiškia, jog reikia įvertinti tikslus bei pamatuoti savo ir buriamos grupės amžiaus kontrastą. Turbūt sudėtingiausia nuspręsti vyresniųjų klasių moksleiviams, kurie lyg ir turėtų orientuotis į mokinių kategoriją, tačiau yra beveik suaugę ir savo sugebėjimais pralenktų ne vieną vyresnį asmenį.

Derėtų įvertinti ir anglų kalbos kursų grupių dydžius. Jei nesinori mokytis tarp kitų žmonių, būna individualių pamokų galimybių. Suprantama, kainoje tai atsispindi. Jei atrodo, kad grupės dydis įtakos neturi, verta pamąstyti dar kartą. Juk dešimties žmonių mokymas skiriasi nuo bandymo perteikti žinias šimtui asmenų. Pastaruoju atveju beveik prarandamas individualesnis kontaktas, dėmesį mokytojas skiria visiems bendrai, tampa sunkiau su visais susibendrauti.

Dar vienas kriterijus yra vertinamas materialia išraiška. Anglų kalbos kursai kainuoja nevienodas pinigų sumas. Jos skiriasi priklausomai nuo jau minėto grupių dydžio. Jei dviejų lyginamų kursų kaina vienoda, tuomet tenka lyginti. Sudėlioti pliusai ir minusai svarstykles pakreips į reikiamą pusę. Svarbu atrasti pusiausvyrą ir neišleisti visų santaupų nežinia kam, tačiau tuo pat metu „neužsikabinti“ vien už pigumo.

Besižvalgant kursų derėtų išsiaiškinti, koks žinių bagažas turėtų būti atsinešamas. Jei gyvenime neteko mokytis anglų kalbos, o kviečiami, pavyzdžiui, B2 lygį pasiekę asmenys, būtų nelengva įsivažiuoti. Kodėl? Pastarieji žmonės jau turi gerus pagrindus. Žvelgiant iš kito kampo, jei jau kažkas pasiekta, kažin ar tiks kursai, skirti nemokantiems nei vieno angliško žodžio.

Anglų kalbos kursai  kolibriometodas.lt padės išmokti ir pagerinti įgūdžius. Žinoma, reikia realiai įvertinti sugebėjimus ir piniginės turinį. Beje, kalbant apie pastarąjį, svarbu suprasti, jog tokie kursai yra investicija. Paskyrus šiek tiek laiko ir įdėjus pastangų galima tapti labiau išsilavinusiems ir įgauti tokių įgūdžių, kurie tikrai pravers.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *