NT skelbimaiLietuviui labai svarbu turėti nuosavus namus. Sakytumėte – visiems svarbu? Tikrai ne, būtent mūsų tautiečiai labai vertina tą turtą, kuris pagal dokumentus priklauso jiems. Nieko keisto, kad pardavimas dažnai būna ilgas ir gal net kiek skaudus procesas, kadangi norima maksimaliai kiek tik įmanoma daugiausia gauti naudos iš parduoto turto. NT skelbimai internete matomi kiekvieną dieną: kas nors perka, o kas nors parduoda. Jeigu norite parduoti namus, butą ar kokias nors kitas patalpas – neverta savo skelbimo kelti į visus internete esančius skelbimų portalus. Geriausia pasirinkti vieną, tačiau kokybišką (kaip dedu.lt). Lietuva yra maža ir didžioji dalis žmonių lankosi lygiai tame pačiame puslapyje. O kad pardavimas būtų sėkmingesnis ir tuo pačiu greitesnis – pateikiame patarimus, kurie jums gali paspartinti pardavimo procesą.

  1. Brokeris. Daugelis žmonių, kurie nori, kad turtas būtų parduotas ypač greitai – samdosi brokerius. Tiesa, jų paslaugos yra įkainojamos, tad paprasčiausiai ne kiekvienas norintis gali pasinaudoti paslaugomis. Šiuo atveju paprasčiausiai naudinga susižinoti, kokias tiksliai ir paslaugas suteikia, ką tiksliai garantuoja ir kiek kainuoja paslaugos. Tokiu atveju paprasčiausiai galėsite įvertinti ar verta, ar ne.
  2. Išsamiai aprašykite. Jeigu keliate skelbimą į internetą – tokiu atveju tiek taupydamas savo laiką, tiek kitų paprasčiausiai labai išsamiai aprašykite parduodamą turtą ir tuo pačiu kiek lankstus esate. Jeigu asmuo gali derėtis – tokiu atveju būtinai tai paminėkite skelbime. Jeigu esate dėlto nusiteikęs priešingai – irgi parašykite. Kuo daugiau detalios informacijos – tuo pardavimas bus tikslesnis ir greitesnis.
  3. Nuotraukos. Vėlgi, kuo jų daugiau – tuo žmogus gali susidaryti greičiau nuomonę apie parduodamą turtą. Visai naudinga pasisamdyti profesionalų fotografą, kurio darbas iš visų pusių ir kuo kokybiškiau pateikti nuotraukas. Vėlgi, šiuo atveju nereikia meluoti, kadangi labai dažnai bandydami sukurti kuo gražesnį vaizdą pardavėjai fotografuoja tik iš tam tikrų kampų. Koks tikslas, kai asmuo vistiek ateis apžiūrėti ir paskui liks nepatenkintas. Taigi, paprasčiausiai sugaišite savo brangų laiką.
  4. Būkite mandagus. Žinoma, kad dienos metu Jums labai dažnai skambins žmonės ir klaus pačių neįprasčiausių klausimų. Natūralu, kad jums tai pabos, tačiau tik mandagiai bendraudamas galite užsigarantuoti, kad pirkėjai jeigu nepirks patys, tai tokiu atveju bent jau rekomenduos kitiems. Kuo Jūs malonesnis būsite – tuo ir su jumis maloniau bendraus.

NT skelbimai talpinasi portaluose dažniausiai yra pats pagrindinis būdas parduoti arba susirasti namus apie kokius svajojote. Natūralu, kad tam teks paskirti labai daug laiko, kadangi turint tam tikrus kriterijus paieškos paprasčiausiai tampa komplikuotos. Paprasčiausiai ieškoti galima nuėjus į Dedu.lt internetinį portalą ir ten įvedus reikiamą info į tam tikrus laukelius – peržiūrėti galimybes. Kiekvieną dieną užtenka paskirti vos 10 minučių, kad galėtumėte įvertinti, kokie nauji pasirinkimai atsirado per parą. Labai greitai, paprasta ir patogu. Svarbiausia, nereikia skirti laiko. Viskas vienoje vietoje ir labai patogiai pateikta.

Neskubėkite parduoti kadangi taip galite labai pralošti finansine prasme. Turintiems laiko siūlome parduoti atsakingai ir įvertinus kuo daugiau kriterijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.