telefono dėklas Samsung Galaxy Note 8Apie tai ar reikalingas telefono dėklas, jau diskusijos nėra – jis yra būtina priemonė sauganti telefoną nuo nusidėvėjimo, susibraižymo, netgi nuo sudužimo. Tačiau telefonų dėklų yra begalės – skirtingos formos, medžiagos, išvaizda ir spalvos. Todėl šiandien išskirstysime telefonus pagal jų grupes ir aptarsime kuomet tinka vienas ar kitas dėklas.

Dėklai pagal telefono modelį

Nors telefonai gali būti vizualiai panašaus dydžio, tačiau realybėje beveik visi jei yra skirtingi. Vieni storesni, kiti plonesni, vienų ekranas nuo krašto iki krašto, kitų rėmelyje, vienų kamera ir apšvietimas yra horizontaliai, kitų vertikaliai. Taigi itin daug variantų. Renkantis telefoną, reikia pradėti rinktis pagal telefono modeliai, nes, pavyzdžiui, telefono dėklas Samsung Galaxy Note 8 telefonui kitoks nei iPhone ir tiesiog jų sukeisti nepavyks.

Medžiagos iš kurių pagaminti telefono dėklai

Vienas svarbiausių skirtumų, kuriais išsiskiria telefono dėklai, yra medžiaga iš kurios jie pagaminti. Šiuo metu rinkoje vyrauja silikoniniai plastikiniai, aliuminiai ir odiniai mobiliųjų telefonų dėklai.

  • Silikoniniai telefonų dėklai yra ekonomiškas variantas nebrangiems telefonams apsaugoti. Jie suteikia mažiausią apsaugą, bet kaip sakoma, geriau mažiau, negu visai be apsaugos. Kita vertus, silikonas apsaugo nuo slydimo, tad puikiai tinka tiems, kuriems nuolat krenta telefonas iš rankų.
  • Telefonų dėklai iš aliuminio yra tvirti ir solidžiai atrodantys. Jie tinka tiems, kurių telefonai dažnai krenta nuo stalo ar kartu su rankinuku nuo kėdės. Iš kitos pusės, aliuminis yra brangus, o ir pats metalas kiek braižosi. Mėgstantys daug laiko praleisti gryname lauke nemėgsta aliuminio dėklų, nes jie daug sveria, žiemą yra šalti, o vasarą įkaista.
  • Odiniai dėklai – klasika. Nesvarbu ar tikra, ar dirbtinė oda, tai prabangiausiai atrodanti medžiaga iš kurios gali būti pagamintas telefono dėklas. Apsaugos nuo dūžių ir susibraižymo lygis pakankamai aukštas, tačiau jei telefonas nuolat rankose, dėklas greitai nusidėvi. Paprastai odinį dėklą reikia keisti jau po metų naudojimo.
  • Plastikiniai yra dar vienas ekonominis variantas, tačiau atrodo kiek solidžiau nei silikonas. Nesunkus, nešąla žiemos metu, pigus. Visgi plastikiniai dėklai nelaikomi prabangiais, tad netinka brangiems ir dizainerių kurtiems telefonams, ypač stikliniams ir aliuminiams mobiliems telefonams.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *