Net ir naujai atsidariusioms gamybos įmonėms atėjus laikui iškyla klausimas dėl gamybinių patalpų valymo. Tiesa, tai problemų nekelia, tereikia susisiekti su šias paslaugas teikiančia įmone ir sutarti tinkamą laiką, kada gali būti atliekamas gamybinių patalpų valymas. Na, o galvojantiems kaip jis vyksta, verta susipažinti su gamybinio patalpų valymo eiga.

Grindų, lubų ir sienų valymas

Paprastai gamybinių patalpų valymas pradedamas nuo grindų, sienų ir lubų valymo. Grindys dažniausiai valomos valymo mašinomis, o lubų ir sienų valymui naudojami keltuvai ir speciali valymo įranga. Priemonės pasirenkamos atsižvelgiant į užterštumą ir jo kilmę. Įmonės turi platų priemonių pasirinkimą, tad net ir sunkiai įveikiamoms tepalų ar cheminių medžiagų dėmėms randa tinkamą sprendimą.

Paviršių valymas

Kruopščiai valant dulkes nuo gamybinėse patalpose esančių paviršių dažniausiai naudojamos specialios priemonės, kurios apsaugo nuo dulkių ir kitų nešvarumų kaupimosi. Profesionalus gamybinių patalpų valymas atliekamas ypač atsakingai, todėl valomi ir aukštai esantys bei sunkiai pasiekiami  paviršiai.

Prietaisų ir aparatų valymas

Kitas pramoninio valymo etapas yra gamybos prietaisų ir aparatų valymas. Jis atliekamas naudojant specialias valymo priemones, kurios negali pakenkti įrangai, bet efektyviai pašalina nuo jų visus nešvarumus. Darbus atliekantys specialistai savo patirties ir žinių dėka puikiai žino gamybos įrangos valymo rekomendacijas, kurių laikosi ir į kurias atsižvelgia.

Dezinfekcija

Poreikiui esant gamybinių patalpų valymas gali būti atliekamas ir su dezinfekcija. Apie tai sprendžia paslaugų užsakovas ir su dezinfekcija susijusias detales aptaria su valymo įmonės atstovais. Dažniausiai dezinfekcija yra naudinga sandėliuose ar gamybinėse patalpose, kuriose laikomos gamybos atliekos.

Gamybinių patalpų valymo darbai yra planuojami individualiai, priklausomai nuo patalpų paskirties ir užterštumo. Jei gamybinėse patalpose yra kiliminė danga, valymo darbai papildomi ir cheminiu kiliminės dangos valymu ar poreikiui esant gali būti valomi ir langai. Profilaktinis gamybinių patalpų valymas turėtų būti atliekamas ne rečiau nei kartą per metus. Na, o poreikiui esant (kai patalpos labai nešvarios ar ketinant patalpas parduoti) patariama pasirūpinti jų švara ir higiena nedelsiant.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.