drabuziaiDažnai juokaujama, kad, jei moterys turėtų galimybę, pirktų viską iš eilės visur ir visada, nepaisant ar to daikto reikia ar ne. Jas sustabdo, tikriausiai, tik ribotos finansinės galimybės, laiko stoka ir vietos trūkumas. Anekdotų, pabrėžiančių tam tikras moterų savybes, iš kurių mėgsta pasijuokti tiek vyriškos lyties atstovai, tiek jos pačios, yra gana daug. Tačiau ką daryti, jei net ir skrupulingai planuojant savo išlaidas ir pirkinius, nereikalingų daiktų ar drabužių namuose nemažėja?

Jei išmesti gaila, o niekam kitam iš artimos aplinkos jų neprisireikia, gelbsti internetas. Skelbimuose šmėžuoja daugybė daiktų, laukiančių naujųjų šeimininkių: įvairūs buities prietaisai, grožio prekės, drabužiai, batai, indai ir kitos nebereikalingos smulkmenos. Skelbimai padeda tiek ieškančioms, tiek parduodančioms, dovanojančioms ar besimainančioms daiktais moterims.

Turbūt dažniausiai parduodami įvairūs drabužiai. Proginės suknelės, vestuvinė atributika ir kiti daiktai, vilkėti vos vieną kartą, kurie arba ir toliau gali dūlėti spintoje arba pasitarnauti ir papuošti kitą damą. Tokiu būdu įsigyti proginius drabužius labai populiaru, nes jie yra praktiškai nauji (vilkėti vos vieną ar kelis kartus), be to, gerokai pigesni. Štai brangią, dizainerio kurtą vestuvinę suknelę, galima nusipirkti net perpus ar dar pigiau.

Kita skelbimų naršytojų paslauga – tai drabužiai, batai ir įvairūs aksesuarai, siunčiami iš kitų šalių ir firmų, kurios dar nespėjo sukurti savo prekės ženklo atstovybių Lietuvoje, tačiau jau yra labai mėgstamos lietuvaičių. Be to, kitose šalyse tokie daiktai daug pigesni. Bėda ta, kad siųstis vieną ar kelis daiktelius, neapsimoka dėl brangių mokesčių, todėl daug patogiau pasikliauti skelbimais ir nusipirkti norimą prekę, kuri bus atsiųsta tiesiai į namus.

Pasitaiko, jog nusipirkti drabužiai ar avalynė yra netinkamo dydžio, o juos grąžinti, galimybių nėra. Tokiu atveju, skelbimai ir vėl tampa labai naudingi, nes dalį pinigų galima susigrąžinti tokius daiktus parduodant ar pasikeičiant į kitus, patikusius labiau. Pasitaiko ir tokių įgudusių pardavėjų, kurios sugeba parduoti netgi brangiau.

Įvairios grožio prekės ir priemonės, aksesuarai taip pat keliauja į internetą. Jomis keičiamasi, neįtikus kažkuriam produktui ar priemonei, jį nesunkiai galima parduoti už mažesnę kainą ir nusipirkti kitą. Tokiu būdu, sutaupomi pinigai abiems šalims.

Nereikalingos buitinės prekės, įvairūs prietaisai dažnai taip pat stovi nenaudojami, todėl, patalpinus skelbimą, galima lengvai atsikratyti nenaudojamais daiktais arba juos tiesiog padovanoti. Tai kur kas geriau, nei teršti aplinką.

Moterims, auginančioms vaikus, skelbimai – taip pat ne naujiena. Juk vaikai taip greitai auga, todėl tas pats daiktas pereina ne vienus namus. Parduotuvėse vaikiškos prekės – nepaprastai brangios, tad pirkti kelis mėnesius naudotą – puiki išeitis, juolab, kad panašų laiką jis ir bus reikalingas.

Skelbimai internete leidžia ieškoti norimų daiktų ar juos parduoti visuose miestuose, taip pat ir kitose šalyse. Jie palengvina buitį, padeda atsikratyti nereikalingų daiktų, o kartais ir užsidirbti.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.