Kelionės

Ką daryti jeigu po skrydžio nesulaukėte savo lagamino

lagaminai internetuGeriausių norų ir kelionės nuovargio vedami nukeliaujate prie bagažo atsiėmimo skyriaus ir čia tau, kad nori. Lyg užkerėti vienas po kito pasirodo kitų lagaminai, tik jūsiškis kažkur vienas, užmirštas. Tas vargšiukas galėjo arba būti pavogtas, arba pasimesti kraunant iš orlaivio. Tačiau kaip elgtis Jums?

Registravimo kortelės

Registravimo kortelėmis papuošiami lagaminai visiems, kurie keliauja ne tik su rankiniu bagažu. Tai nebūtinai mazi lagaminai. Bet kuriuo atveju, verta didžiuosius lagaminai ryanair ar lagaminai wizzair pažymėti kortele su kontaktine Jūsų informacija. Jeigu toks lagaminas ir pasimestų būtų didesnė tikimybė jį surasti.

Žymėjimas

Kartais nusiperkam puikų lagaminą, kaip pavyzdžiui lagaminai samsonite. Trankomės per visą svietą ir pamirštame nuimti žymėjimo juostelės. Tad jeigu iš Ispanijos skridote į Daniją, o iš pastarosios norite keliauti į Italiją, o juostelės apie Jūsų aplankytas šalis vis dar kabo, kaip pažinimo simbolis, oro uosto personalui susipainioti yra du ar tris (ar dešimt, priklausomai nuo juostelių skaičiaus) lengviau. Tad savo kelionių įspūdžių kolekciją geriau saugoti socialiniuose tinkluose, o ne ant lagamino.

Informuoti vežėją

Kartais, jeigu išlipus iš lėktuvo nenuėjote tiesiai prie bagažo atsiėmimo skyriaus, jo ten galite nerasti dėl paprastos priežasties. Vagys žvalgosi, jeigu tas pats lagaminas bent kelis kartus apsuko ratą ir niekas jo nepasiėmė, greičiausiai, jo savininko nėra. Tad galima čiupti tokį lagaminą. Jeigu Jūsų lagaminas buvo pavogtas, kreipkitės į oro uosto personalą.

Jie skundus nagrinėja 21 dieną. Tad iš naujo apsipirkinėdami ir formuodami savo bagažą išsaugokite pirkimo čekius, taip įrodysite pradingusio bagažo nuostolius. Bendrovei juos bus lengviau įvertinti ir tam tikrais atvejais – kompensuoti.

Europos vartotojų centras

Tačiau jeigu pokalbis su oro linijomis nepadėjo, verta kreiptis į Europos vartotojų centrą ir įsigyti naują, saugų ir išskirtinį lagaminą. Tokie lagaminai jysk, lagaminai maxima, senukai lagaminai ar lagaminai internetu siūlomi didelės pasiūlos. Tiesą pasakius lagaminai internetu visuomet pigiau. Be to lagaminai internetu parduodami su garantija ir greitai. Juk lagaminai internetu gali atkeliauti per kelias dienas nuo užsakymo patvirtinimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *