išmanieji laikrodžiai

Kokybiški, ilgaamžiai išmanieji laikrodžiai nėra pigūs, todėl svarbu pasirinkti tinkamą. Prieš išleisdami šimtus eurų naujam įrenginiui, pagalvokite, kaip ketinate jį naudoti.

Pavyzdžiui, ar ieškote laikrodžio, kuris padėtų treniruotis, sektų sveikatos būseną užsiimanti intensyvia fizine veikla? O gal jums rūpi tik sekti laiką, galbūt skaičiuoti savo žingsnius, kalorijas ir matyti pranešimus ant riešo?

Kad ir kokio išmaniojo laikrodžio ieškote, galime Jums padėti. Technomada.lt komanda dalinasi praktiniais patarimais perkant šį įrenginį.

1. Suderinamumas

Perkant išmanųjį laikrodį, būtinas jo 100 procentų suderinamumas su jūsų išmaniuoju telefonu, nesvarbu, ar tai iOS, ar Android įrenginys. Tai labai svarbu, nes pasirinkę nesuderinamą laikrodį greičiausiai praleisite paslėptas pagrindines funkcijas ir funkcijas.

2. Baterijos veikimo laikas

Kad išmanusis laikrodis galėtų stebėti ir sekti jūsų pažangą visą dieną, o taip pat rodyti tiesioginius pranešimus – ilgas akumuliatoriaus veikimo laikas turėtų būti jūsų prioritetų sąrašo viršuje.

Daugeliui išmaniųjų laikrodžių gamintojų baterijos veikimo laikas tapo pagrindiniu konkurenciniu pardavimo tašku, nes jos daug investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą, kad gamintų laikrodžius, kurie vienu įkrovimu kartais gali tarnauti net iki 24 dienų.

3. Lankstumas

Išmanieji laikrodžiai susieti su telefonais. Nenuostabu, kad daugelis pirkėjų tikisi, kad išmanieji laikrodžiai padės kasdienes užduotis atlikti greičiau ir patogiau. Jei taip manote ir Jūs, turite atsižvelgti į tai, kaip lengva atlikti paprastas užduotis neišimant telefono iš kišenės.

Kai kurios iš šių užduočių, kurias suteikia išmanieji laikrodžiai, gali būti: atsiliepimas į skambučius, žinučių tikrinimas ir atsakymas į jas, socialinės medijos sekimas, muzikos transliavimas, apmokėjimai kortele ir pan.

4. Sveikatos sekimo funkcijos

Daugeliui vartotojų, renkantis išmaniuosius laikrodžius, svarbiausias aspektas yra funkcijos, padedančios sekti ir stebėti savo sveikatos būklę visą dieną. Nesvarbu, ar tai būtų treniruotė sporto salėje, kalorijų ar žingsnių skaičiavimas – sveikatos stebėjimo galimybės naudojant išmaniuosius laikrodžius yra labai plačios. Išmanusis laikrodis taip pat pateikia išsamią jūsų dienos širdies ritmo, streso lygio, miego modelio ir kt. analizę.

Taigi, perkant šį įrenginį, žinokite, kokios funkcijos Jums svarbiausios – pagal tai galėsite nusibrėžti savo biudžetą, išsirinkti geriausią prekės ženklą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *