Praūžus bemiegių naktų ir nuolatinio streso dėl baigiamųjų egzaminų maratonui, abiturientų galvas užgula kiek malonesnis rūpestis – kuo gi vilkėti per išleistuves. Vaikinai, paprastai, nesuka galvos dėl aprangos – didžiajai šventei puikiai tiks tas vienintelis, spintoje kabantis, kostiumas, tačiau merginoms ši problema neretai sukelia ne mažiau streso, nei egzaminai.

Kaipgi atrodys ta išsvajotoji išleistuvių suknelė, kokius batelius ir aksesuarus priderinti, galų gale, kokią šukuoseną bei makiažą pasirinkti – tai tik maža dalis  klausimų, kamuojančių tinkamos aprangos beieškančias abiturientes.

Progines sukneles nuomojančių salonų darbuotojai pastebi, kad išleistuvių aprangos tendencijos pernelyg nekinta – populiariausios išlieka patogios, jaunatviškos, lengvų siluetų puošnios suknelės. Dieninei daliai dažna abiturientė renkasi ilgą, o vakarinei – trumpą suknelę, kad būtų patogu šokti. Pastebima, jog neretai merginos pirmenybę teikia ne gražiai, o patogiai, lengvai proginei suknelei. Tiesa, nors dažnos abiturientės išleistuvių sukneles pradeda rinktis labai anksti, tačiau iki pat paskutinės dienos neturi vizijos, kaip nori atrodyti išleistuvių vakarą, o tai labai apsunkina paieškas.

Šią vasarą tiek makiažo, tiek ir drabužių mados tendencijas užkariauja pastelinės ir šviesios spalvos, lengvi audiniai, todėl ir išleistuvių vakarui siūloma rinktis jaunatviškas, lengvas, puošnias sukneles, o prie jų derinti ryškius aksesuarus. Madingiausia šią vasarą – balta spalva, taip pat rekomenduojama vilkėti gėlėto audinio suknelėmis. Norinčioms drąsesnio įvaizdžio siūloma vilkėti, ne suknelę, o sijono ir palaidinės derinį. Dieninės dalies metu vilkėkite trumpą, o vakare – ilgą sijoną, arba atvirkščiai. Žinoma, drabužių audiniai turėtų būti lengvi, permatomi, gali būti sluoksniuoti. Svarbiausia – jaunatviško išleistuvių įvaizdžio akcentas turėtų būti aksesuarai, šukuosena ar makiažas, o ne pats drabužis.

Iki išleistuvių liko jau visai nedaug, tad jei vis dar neturite tinkamo rūbo šiai šventei – proginės suknelės internetu – greitas ir patikimas sprendimas. Išsirinkite vieną ar kelis Jums patinkančius rūbus, atsiskaitykite internetu ir jau kitą darbo dieną džiaukitės naujais pirkiniais. Nesirūpinkite, jei kuris nors iš užsakytų drabužių Jums netiko – galite juos grąžinti per nustatytą terminą ir atgauti savo pinigus.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.