Mieli ponai, jie tik dabar pradedate verslą, leiskite duoti keletą patarimų. Mums jų niekas nedavė, tad savo laiku sugaišome veltui marias laiko ir iššvaistėme daug pinigų. Jūs galite nekartoti šių klaidų 🙂

Verslo pradžioje visada daug išlaidų. Interneto puslapis reikalauja jų šiek tiek. Ne DAUG, bet tik ŠIEK TIEK. Viskas prasideda nuo to, kai suplanuojamas jūsų interneto puslapių kūrimas, reikia atkreipti dėmesį į kai kuriuos svarbius elementus.

WordPress yra Dievas!

Naudokite WordPress turinio valdymo sistemą. Ji nemokama, tad kainuos tik integracija. Be to su ja padarytas trečdalis visų pasaulio puslapių. Tai sako tik viena: populiariausia ir patikimiausia TVS, kuri tinka ne tik tinklaraščiams, bet ir verslo puslapiams.

Kaip turinys yra Dievas, taip ir WordPress yra Dievas… Neabejokite tuo, nes taip sutaupysite labai daug pinigų.

Kodėl nesutaupėme mes? Todėl, kad prieš gerą dešimtmetį kiekvienas save gerbiantis programuotojas turėjo pasidaręs savo TVS, kurį išmanė kuo puikiausiai. Bet tos TVS nebuvo lanksčios ir, norint kažką pakeisti dažnai girdėdavome – „teks perdaryti visą puslapį“. Dar blogiau būdavo, kai nuspręsdavome perdaryti esamą puslapį su kitu programuotoju ar įmone, kuris sakydavo, kad viską reikės daryti su jų turima TVS. Tas kilnojimas ir badymas pirštais atimdavo itin daug nervų ir laiko, o taip pat ir pinigų. Su WordPress tai negresia, nes bet kuri programuotojas galės padaryti pakeitimus šiai sistemai.

Investicija į unikalų dizainą – nebūtina…

Daugelis puslapių savininkų pirmiausiai daro vieną didelę klaidą – užsisako unikalų dizainą. Jį daro dizaineris. Tai užtrunka apie mėnesį, paskui dar du ar tris mėnesius vyksta derinimo darbai. Tada puslapio dizainas karpomas ir ruošiamas HTML. Tai trunka dar dvi savaites, o tik tada jau dedamas ant pasirinktos TVS ir programuojamos kitos funkcijos. Interneto puslapių kūrimas – rimtas reikalas ir taip buvo įprasta ir prieš dešimtmetį.

Dabartinės jauno verslo tendencijos pasikeitė. Dizainas nuperkamas gatavas už 50-80 dolerių ir pritaikomas WordPress sistemai. Lieka tik susirašyti tekstus. Tokiu būdu puslapis padaromas per… 3 dienas. Taip, ne 6-9 mėnesius, o per 3 dienas. Jaučiate skirtumą?

Norite atrodyti unikaliai? Šaunu! Kai užsidirbsite pirmąjį 10 000 eurų pelno ir turėsite apsčiai laiko dizaino derinimui šalia savo pagrindinių darbų, galėsite pirktinį pasikeisti unikaliu. Tai užtruks kelias valandas.

Tekstai prieš, o ne po…

Dar vienas momentas, kuris mums, seniems verslininkams, kainavo labai daug nervų ir pinigų. Tekstus puslapiui ruošėme patys, bet tik tada, kai jau puslapis buvo sukurtas ir paleistas. Po jo paleidimo užtrukome dar pusmetį su tekstais. Per tą laiką išklausėme klientų skundų, kad nerado norimos informacijos ir konkurentų pajuokų. Patikėkite, tai labai nemalonu. O juk reikėjo tik nusamdyti tekstų kūrėjus, kurie viską būtų parašę dar iki puslapio paleidimo. Aišku, tekstus tobulinti galima iki begalybės, bet būtina puslapius paleisti ne su „informacija ruošiama“ ar „under construction“, o su esmine informacija ir kontaktais.

Paklausykite mūsų patarimų ir jūsų interneto puslapių kūrimas bus sklandus ir nepareikalaus daug streso bei resursų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *