Kelionės į KiprąKipras – beveik utopinė vieta, kurioje iš jūros pūtos gimė nuostabaus grožio deivė, tobulumo simbolis Afroditė. Būtent dėl šios deivės kartais sala būna pavadinama ir jos vardu, o apskritus metus į šią salą keliaujantys turistai siekia atsigauti tiek fiziškai, tiek protiškai. Kasdien šviečianti saulė, krištolinė Viduržemio jūra ir plačios šypsenos kiekvieno praeivio veide… Juk tobulumas yra taip arti. Kelionės į Kiprą, daugeliui, vienas geriausiai gyvenime nuspręstų pasirinkimų. Kad ir kur keliautumėte, jei viską planuojate pats, kiekvienos smulkmenos kabliukus susidėliokite dar namuose. Pateikdami pagrindinę informaciją apie Kiprą tikimės, kad tai jums padės nepasiklysti geltonuose paplūdimiuose.

  1. Kipras turi du oro uostus, tad būtent naudojantis avia linijų paslaugomis ir rekomenduojame atvykti į šią šalį. Atidžiai stebint Lietuvos oro linijas galite rasti ir tiesioginį skrydį.
  2. Atkreipkite dėmesį, kad šioje saloje eismas vyksta kairiąja kelio puse. Labiausiai rekomenduotina išsinuomoti transporto priemonę, kadangi taip pamatysite kur kas daugiau. O žiūrėti į ką – tikrai yra.
  3. Rekomenduojama paragauti tradicinio maisto: dažniausiai siūlomi žuvies patiekalai. Arbatpinigiai jau būna įskaičiuoti į sąskaitą, tačiau taip pat rekomenduojama bent porą eurų palikti viešbučio darbuotojams, viešojo transporto vairuotojams ir panašiai.
  4. Su vietiniais gyventojais reikia bendrauti labai draugiškai, nes pastarieji gana ekspresyvūs ir gali labai neigiamai sureaguoti į jūsų šiurkštumą. Juolab, juk atvyko pailsėti – pamirškite visus rūpesčius namuose.
  5. Kelionės į Kiprą dažniausiai baigiasi vežantis namo didelius kiekius suvenyrų. Dažniausiai prekiaujama Afroditės statulėlėmis. Įvertinkite ko jums reikia ir nepirkite nereikalingų daiktų vien todėl, kad jie primygtinai siūlomi.
  6. Oficiali valiuta – euras. Rekomenduojame su savimi turėti grynų pinigų, nes banko kortelėmis ne visur galėsite atsiskaityti.
  7. Labiausiai rekomenduojama važiuoti rugpjūčio ar rugsėjo mėnesį, kadangi tuomet vandens ir oro temperatūra palaiko labai gerą santykį. Kipras – sala, tad logiška, jog jūros klimatas gana drėgnas. Mažiausiai čia lyja birželio ir liepos mėnesiais.

Kelionės į Kiprą įspūdžiai priklausys nuo jūsų pačių. Ši sala siūlo labai daug, tačiau tik tas, kuris gebės tai pasiimti – galės ištisus metus net ir Lietuvoje būdamas kvėpuoti tyru jodo pripildytų oru, galvoti apie niekada nedingstančia saulę ir svajoti, jog vieną dieną tikrai dar aplankys Afroditės salą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *