Dažnai mamai, pagalvojus, jog ir vėl valandą ar ilgiau teks praleisti prekybos centre, ne tik stumdantis kasoje, bet ir, tiesiogine prasme, bandant atplėšti savo atžalas nuo saldumynų lentynų, plaukai stojasi piestu…Ar žinojote, jog šiame civilizuotame pasaulyje to galima tiesiog išvengti. Išeitis – apsipirkinėjimas internetu. Elektroniniu būdu galima aprengti visą šeimą nuo galvos iki kojų, pripildyti šaldytuvą bei spinteles maisto atsargomis, apsirūpinti statybinėmis medžiagomis, tad, savaime suprantama, guminukai internetu – taip pat labai reali misija. 

Kokie yra pagrindiniai apsipirkinėjimo internetu privalumai? Neabejotinai vienas svarbiausių – laiko taupymas. Ar kada nors pagalvojote, kiek laiko reguliarūs apsipirkimai atima iš laiko resursų? Skaičiuojant reikėtų įvertinti ne tik prekybos centre praleistą laiką, bet ir laiką, kurį užtrunkame keliaudami į prekybos vietą bei iš jo, ieškojimą laisvos vietos stovėjimo aikštelėje ir panašius niuansus. Dažnas iš mūsų, bandydami kiek įmanoma sutaupyti laiko, apsipirkinėjame po darbo. Tačiau tokia praktika, kai, užuot keliavę namo ir pailsėję, dar stumdomės prekybos centrų eilėse, o namo grįžtame, tikrąją ta žodžio prasme, nusivarę nuo kojų. Virtualaus pirkinių krepšelio formavimas, kai viena ranka spaudomas pelės klavišas, o kita – kilnojamas aromatingos kavos puodelis skamba kur kas patraukliau, ar ne?

Apsipirkinėjimas internetu leidžia ir nemažai sutaupyti. Aišku, įvairių parduotuvių nuolaidų katalogus galime palyginti ir internetu, o po to keliauti į fizines prekybos vietas bei apsipirkti, tačiau tai, savaime suprantama, užimtų iš tiesų marias laiko. Internetu viskas kur kas paprasčiau. Jei, pavyzdžiui, kiauliena yra pigesnė vienoje elektroninėje parduotuvėje, o saldumynai – kitame, gali tiesiog apsipirkti iš jų abiejų. Aišku, prieš tai reikėtų įvertinti, ar, perkant iš skirtingų pardavėjų ir mokant pristatymo mokestį (jei toks yra), tai apsimokės finansiškai.

Pabaigai – mūsų jau minėti guminukai internetu. Pirkdami saldumynus internetu, išvengsite varginančių konfliktų su vaikais bandant atkalbėti juos nuo n-tojo saldumyno pakuotės įdėjimo į pirkinių krepšelį. Tiesiog susitariate, jog to apsipirkimo metu nupirksite vieną norimo saldumyno pakuotę. Tokia praktika – puikus patarimas bandant sukurti tinkamą vaikų santykį su saldumynais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *